Зламався улюблений телефон? Хочете, щоб він був відремонтований швидко, якісно та з мінімальними витратами?

Ніяких проблем!

Ми пропонуємо вам надійний ремонт телефонів і планшетів наступних брендів: iPhone, iPad, Xiaomi, Samsung, Nomi, а також інших виробників.

Наші сервісні центри, що працюють під брендами «РОБИМ ГУД» по праву пишаються доброю репутацією та тисячами задоволених клієнтів!

Авторизація СЦ РОБИМ ГУД

Авторизація Samsung - РОБИМ ГУД, Київ

Авторизований сервісний центр XIAOMI - РОБИМ ГУД, Київ

Ми пропонуємо:

 • Кращі ціни!

  Наші ціни на ремонт телефонів і планшетів відрізняються лояльністю та конкурентоспроможністю - ми постійно відстежуємо ціни в інших сервісних центрах. У нас клієнт може отримати допомогу з будь-яким рівнем доходів.

 • Комплектуючі прямо від виробника!

  Наші центри - авторизовані виробником. А це означає, що ми надаємо якісний ремонт, гарантію на зроблений ремонт і встановлені комплектуючі. Використовуємо тільки оригінальні запчастини, а не дешеві китайські підробки.

 • Повний комплекс обслуговування!

  Ми пропонуємо ремонт по гарантії виробника та платний ремонт мобільних телефонів Nomi, Nokia / Microsoft, Samsung, для приватних клієнтів і організацій, а також такі послуги, як налаштування телефону, установка програмного забезпечення, заміна корпусу, перетворення сім-карт та інші.

 • Знижки від 10%!

  У наших сервісних центрах діє програма лояльності для постійних клієнтів: знижки, подарунки, пакетні пропозиції.

 • Гарантію на виконаний ремонт та поставлені комплектуючі!

  Ми використовуємо в ремонті тільки оригінальні запчастини від виробника і тому надаємо гарантію на них і виконану роботу. Іноді за бажанням клієнта ми можемо встановити не оригінальні деталі, якщо, наприклад, людина хоче заощадити або оригінал вже не постачається.

 • Зручне розташування центрів.Наші сервісні центри зручно розташовані в прохідних місцях, біля метро, ​​транспортних вузлів, в торгово-розважальних центрах. Їх можна легко впізнати під брендом «РОБИМ ГУД».>
 • Швидкий ремонт від 30 хвилин!

  Оскільки більшість комплектуючих у нас є в наявності, ремонт без повного розбору апарату проводиться півгодини. Навіть при складному ремонті є можливість отримати додаткову платну послугу – терміновий ремонт телефону протягом доби.

 • Європейський рівень обслуговування.

  У наших центрах завжди раді клієнт. У нас Ви можете очікувати пристрій з ремонту в комфортних умовах. Наш персонал - доброзичливий і висококваліфікований, мають відповіді на будь-які питання. Наші інженери мають 10-15-річний досвід роботи. Спірні питання з виробником або продавцем ми завжди прагнемо вирішити на користь клієнта.

Ремонт мобільних телефонів - РОБИМ ГУД, Київ

Крім того, у нас є такий сервіс, як СМС-інформування про статус ремонту для зручності клієнта, завдяки чому він завжди може дізнатися, на якому етапі ремонт його пристрою.

Щоб відремонтувати телефон швидко та дешево - просто зателефонуйте!