Діагностика - це перший етап перед здійсненням ремонту телефону або планшета, який виконають інженери мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» при вашому зверненні. Не варто применшувати важливість даного етапу ремонту мобільного телефону, так як видимі пошкодження не обов'язково є причиною несправності. Так, наприклад, проблема з непрацюючою кнопкою може полягати в пошкодження плати або шлейфа, результатом програмного збою. Після серйозного падіння телефону заміна розбитого дисплея проблему не вирішиться, можлива поява мікротріщин на платі.

Сервісні центри «РОБИМ ГУД» спеціалізуються тільки на ремонтах телефонів, планшетів та іншої портативної техніки. Вузька спрямованість дозволяє надавати послуги на найвищому рівні, постійно підвищуючи кваліфікацію інженерів і оновлюючи обладнання.

Ми приймаємо на діагностику та в ремонт мобільні телефони та планшети Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багато інших брендів. Діагностика в сервісному центрі дозволяє оптимізувати часові та фінансові витрати, прийняти рішення про доцільність ремонту пристрою. Після діагностики телефону при особистому зверненні в сервісний центр або при кур'єрській доставці, ви отримаєте експертну оцінку та повну інформацію про стан пристрою та вартість комплектуючих, що підлягають заміні. У разі погодження на ремонт, діагностика телефону буде проведена безкоштовно.

У випадках потрапляння води в корпус телефону або після тривалого перебування в особливо вологому середовищі спочатку необхідно виконати очистку пристрою для запобігання згубного окислення плати та наслідків контакту з рідиною., а лише після проводять діагностику смартфона.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» ви гарантовано отримаєте:

  • вичерпну консультацію з усіх видів ремонтних робіт;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці