Гаджети від американського бренду Apple цінуються не тільки своєю функціональністю, відмінною працездатністю, інноваційними рішеннями, але й кращим захистом особистих даних. Завдяки реалізованим рішенням, зламати iPhone, який управляється операційною системою IOS, практично неможливо. Однак користувачі Apple техніки нерідко вносять зміни в роботу смартфона, що не активують додаткові засоби захисту. Цим з особливим успіхом користуються зловмисники. Якщо це вина розробника, то можна написати сотні гнівних відгуків, розкритикувати бренд, але якщо неприємність трапилася через дії користувача, то і пред'являти претензії нікому.

Давайте розберемося, як володарям iPhone захистити свою особисту інформацію

Задайте власний пароль для входу в систему

На щойно куплені Apple вже встановлено стандартний чотиризначний цифровий код. Однак перед початком користування варто відразу ж змінити його на свій власний, який зловмисникам буде складно зламати. Рекомендується використовувати як мінімум 8 символів.

Подбайте про безпеку даних на екрані блокування

Не думайте, що пароль може захистити вас від крадіжки конфіденційної інформації. Адже на екрані блокування також висвічується важлива інформація повідомлення, номери, системні повідомлення та навіть дані Apple Wallet, де зберігаються номери банківських карт.

Щоб обмежити видавання системою інформації на заблокований екран, досить просто зайти в налаштування телефону та прибрати галочки в розділі «Touch ID і пароль».

Використовуйте додаткові можливості

Також як в телефонах на основі операційної системи Android, в смартфонах Apple реалізована функція пошуку гаджета. Якщо ваш iPhone вкрали або Ви втратили його на прогулянці, то можна з легкістю визначити місцезнаходження девайса або, хоча б, знищити всю особисту інформацію. Для цього необхідно активувати функцію «Знайти iPhone». Крім визначення геоданих, за допомогою цієї можливості можна подати звуковий сигнал на смартфон або заблокувати доступ до пристрою.

Також не забувайте активувати фірмове хмарне сховище від Apple - iCloud. Всі дані зберігаються на спеціальному сервері під надійним захистом. Крім того, при покупці нового Apple гаджета ви завжди зможете провести синхронізацію.

Вчимося захищати важливу інформацію на своєму телефоні

Використовуйте двухфакторну аутентифікацію в iCloud

Це дуже дієвий спосіб захистити свої особисті дані. Адже навіть якщо у зловмисників якимось чином виявиться інформація для входу в хмарне сховище, система додатково запросить пароль.

Обмежте доступну для додатків інформацію

Під час установки деяких програм систем попросить увімкнути пункти, які вони можуть використовувати для роботи. Це може бути доступ до фотографій, дзвінкам і до решти інформації. Регулярно налаштовуйте конфіденційності та змінюйте параметри доступу додатків для того, щоб інформація не потрапила в чужі руки. Дія не займе багато часу, а ви зможете бути впевнені в безпеці особистих даних.

Не робіть jailbreak

З англійської слово «jailbreak» можна перевести як злом системи. Однак він робиться не зловмисниками, а самими користувачами Apple, які хочуть розширити можливості гаджета, мати можливість встановлювати сторонні додатки. Яким би привабливим не здавалося jailbreak, ми рекомендуємо не робити цього. Злом системи може призвести до серйозних наслідків аж до непрацездатності телефону. Крім того, сторонні додатки, яких немає в App Store, зловмисники використовують для крадіжки даних.

Слідкуйте за оновленнями операційної системи

Навіть якщо вам не подобається чекати, поки нові оновлення встановляться в системі, обов'язково регулярно завантажуйте їх. Адже оновлення служать для того, щоб виправити помилки в системі безпеки та поліпшити працездатність системи. Це варте витраченого часу. Крім усього іншого, ви будете насолоджуватися кращою швидкодією смартфона.

Бонусом нагадаємо, що перед продажем свого iPhone потрібно обов'язково очистити всі важливі дані, особисті фотографії, повідомлення та інше, а також відв'язати свій аккаунт від всіх сервісів Apple. Зробити це досить просто, в Інтернеті можна почитати безліч інформації по даній темі або подивитися відео, де кожен крок показується в наочному прикладі.

Витратьте небагато часу та виконайте всі пункти - тоді навіть самий продуманий зловмисник не зможе скористатися Вашими особистими даними, особливо коли вони знаходяться під надійним захистом IOS.