Вчимося їздити на гіробордах і гіроскутерах

Останнім часом електротранспорт - гіроборди, гіроскутери та моноколеса, все більше набирають популярність. Людство оцінило економічність цих транспортних засобів, відсутність необхідності платити за бензин, швидкість пересування та низьку ймовірність аварії. Навчитися їздити на такому транспорті досить просто - потрібно не боятися впасти та щодня практикуватися. Їзда тренує стійкість, уважність, вміння концентруватися або розслабитися в потрібний момент.

Основні правила при їзді на гіробордах і гіроскутерах

Гіроскутер (сигвей) - це інтелектуальний вид електротранспорту. Він «розуміє» рухи райдера та реагує на них. Однак перший час потрібно дотримуватися таких правил безпеки.

 • Небажано кататися наодинці. Поруч повинен знаходитися той, хто підстрахує чи притримає в разі падіння.
 • Майданчик для перших тренувальних поїздок повинен бути асфальтованим. Поверхня зі складним рельєфом (ями, вибоїни, мокра трава) краще взагалі уникати.
 • За кермо, який є частиною гіроскутера, потрібно триматися міцно й обома руками. Навіть досвідченому водієві не варто керувати однією рукою та відволікатися.
 • Від різких поворотів краще відмовитися зовсім маневрувати потрібно плавно.
 • Категорично заборонено їздити задом на гіроскутері, він не призначений для цього. Також цей електротранспорт не створений для складних акробатичних трюків.
 • Навіть будучи досвідченим райдером, не варто забувати про страхувальну амуніцію та світловідбивні елементи на одягу.
 • НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КАТАЙТЕСЯ НА ПРОЇЖДЖІЙ ЧАСТИНІ!
 • Їзда на гіроборді здійснюється завдяки принципу балансування. Найголовніша частина цього виду електротранспорту - плата з контролером. Матриця та гіроскопічні датчики роблять їзду максимально безпечними, оскільки вловлюють кожну зміну положення гіроборда та райдера - впасти практично неможливо.
  Для людей з вагою 100 кг і більше існують гіроборди з потужним двигуном.

Сервісний центр РОБИМ ГУД - ЦЕ ЯКІСНИЙ І ШВИДКИЙ РЕМОНТ ВАШОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ ГІРОБОРДА, ГІРОСКУТЕРА, ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДА.
Інформація по ремонту гіробордів

У пристрої є кілька режимів руху

 • «На місці». Він включається, коли власник стає ногами на платформу, але не нахиляється більш ніж на 15 градусів. Включивши гіроборд, потрібно дочекатися, щоб він був рівно паралельний землі.
 • Якщо гіроборд їде - отже функціонує режим «Рух». Він передбачає самостійне відключення, якщо райдер нахилився занадто сильно гаджет «вважає», що людина збирається впасти.

Правило безпеки їзди на гіроборде просте чим більше дюймів у розмірі колес - тим пристрій маневреніший і витриваліший. Моделі з колесами 4-6 дюймів вважаються маленькими, дитячими або підлітковими варіантами. Вільно подорожувати по місту та їздити на роботу рекомендують на гіроборді з діаметром коліс 8-10 дюймів. Такі пристрої майже не бояться вологи, трави, гравію та бордюрів.

Як їздити на моноколесі

Управління моноколесом відбувається інтуїтивно. Якщо нахилитися вперед або назад - гаджет поїде в відповідну сторону, швидкість залежить від кута нахилу. Краща тренування для придбання навички - це «техніка довгого кроку».

 • Визначте, яка нога у Вас ведуча, зазвичай вона перша робить крок вперед.
 • Поставте провідну ногу на педаль, щільно розмістіть стопу, притисніть до моноколесу ікру та гомілку.
 • Відштовхніться другою ногою, нахиліться трохи вперед і в сторону вільної ноги.
 • Наберіть достатню швидкість для стабільного руху пристрою.

На перших порах рекомендується використовувати зручне високе взуття, захисне екіпірування. Тренувальний ремінь протягується під ручку для перенесення гаджета та міцно тримається в руках.