Геймпад - це пульт призначений для користувача, який дає можливість грати не тільки на ПК, але й на смартфоні. Планшети та мобільні телефони з кожним роком стають дедалі потужнішими, їх оперативної пам'яті вже вистачає на ігри з тривимірною графікою, неймовірною палітрою кольорів, спецефектами. Далеко не у всіх популярних іграх для мобільних пристроїв можна грати, використовуючи сенсорний дисплей, а якщо ви любитель action або fighting - Вам не обійтися без функціонального джойстика.

Як підібрати геймпад - рекомендації від СЦ РОБИМ ГУД

Як підключити геймпад до гаджету на базі Android?

Якщо нова модна гра вражає можливостями, спецефектами та локаціями, а керувати сенсорним дисплеєм незручно - задумайтеся про придбання консольного маніпулятора. Але довгоочікувана покупка викликає масу питань, основний з них - як підключити джойстик до планшета на базі Android і не зламати обидва пристрої. Є два шляхи підключення - провідний і без проводів.

  1. Провідний метод - є старим і в той же час перевіреним. Для цього смартфон або планшет повинен підтримувати OTG-технологію, а консоль - мати USB-роз'єм. Але сучасні користувачі відзначають, що змушені плутатися в проводах, а відсутність «держателя» для мобільного пристрою підвищує ризик падіння смартфона на підлогу.
  2. Бездротовий варіант - це вибір тих, хто йде в ногу з часом. Вам допоможе Bluetooth, який є в кожному Android пристрої. Правда, смартфон або планшет зажадає Root -права. Прошити root-права нескладно, але вони автоматично знімають Ваш мобільний телефон із заводської гарантії. Якщо гарантійний термін вичерпано - сміливо експериментуйте. Також переконайтеся, що Вам продали оригінальний джойстик, а не «сіру підробку»: останню неможливо синхронізувати з Android через Bluetooth.

Спеціалізовані геймпади для андроїдів від «MOGA» - це швидка синхронізація без використання різних «нетрадиційних методів». Компанія-виробник спеціально робить консолі ідеально сумісними з усіма сучасними моделями на базі Android. Фірма навіть враховує необхідність кронштейна-фіксатора та Ви назавжди забудете про страх розбити телефон або про використання ізоляційної стрічки.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ, РОЗБЛОКУВАННЯ ТА ПРОШИВКА IPHONE – СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «РОБИМ ГУД».
Інформація по ремонту iPhone.

Що потрібно враховувати, обираючи геймпад?

Обираючи ігровий джойстик серед безлічі варіантів, зверніть увагу на такі моменти:

  • Наявність «держателя». Як говорилося раніше, в комплект з геймпадом фіксатор входить не скрізь, а його наявність робить консоль портативною, легкою та мобільною. З нею можна подорожувати без побоювань. Якщо Ви зупинили вибір на геймпаді де немає від фірми «MOGA» - докупіть кріплення Gameclip.
  • Велика кількість ричагів управління - це безліч можливостей, «ефект присутності» в грі, контроль ігрових процесів і зручність. Ричаги набагато комфортніші від застарілих ігрових клавіш. В сучасних геймпадах ричаги відсутні й їх замінюють клавіші.
  • Сумісність з більшістю сучасних девайсів різних фірм. Якщо Ви - щасливий володар рідкісної ретро-моделі гаджета, то апарат може «не помітити» геймпад. Якщо Ви не впевнені, що Ваш смартфон чи ігровий девайс «знайдуть» один одного - скачайте програмне забезпечення Sixaxis Compatibility Checker.
  • Підтримка девайсом певної, улюбленої Вами гри. Геймпади шанованих фірм-виробників оптимізовані під популярні додатки, та зі синхронізацією проблем не буде.

Вибір геймпада передбачає безлічі нюансів, але геймери зі стажем упевнені: маніпулятор повинен бути «по руці». Ідеальний джойстик - це той, який комфортний. Потримайте в руках майбутню покупку, прислухайтеся до відчуттів - захоплююче проведення часу Вам гарантовано!