Гіроборди, гіроскутери та моноколеса - це модний і сучасний електротранспорт, за яким майбутнє нашої планети. Персональний транспорт позбавить Вас від пробок по дорозі на роботу або навчання, він надасть можливість вести активний спосіб життя та не витрачатися на бензин.

Що потрібно врахувати при виборі персонального електротранспорту?

Головне - не помилитися з вибором! Зважившись на покупку, врахуйте такі моменти:

  • Гіроборд прекрасно підійде дитині або підлітку. Цей електротранспорт тренує координацію рухів, вчить утримувати рівновагу. Сігвей не розвиває швидкості вище дозволеної в межах міста, так що Ви можете бути спокійні за лоб і коліна свого чада.
  • Орієнтуйтеся в першу чергу на діаметр коліс чим вони більші - тим вища прохідність моделі й її пристосованість до нерівних поверхонь. «Підлітковий» варіант передбачає шестидюймові колеса та 20 кілометрів на одному заряді акумулятора. Для прогулянок в сквері по асфальтованих доріжках цього достатньо.
  • Гіроскутери підходять для людей будь-якого віку. Навіть пенсіонер швидко освоїть управління завдяки наявності керма у цього електротранспорту. Потужні колеса та широкий дорожній просвіт дозволяють пересуватися на дачі та лісовими стежками, займатися еко-туризмом. Гіроскутер розвиває швидкість до 35 км год, долають відстань до 50 кілометрів без підзарядки, при цьому його власник не відчуває вібрацій, дискомфорту та незручностей.
  • Управляти моноколесом досить складно - цей електротранспорт функціонує за принципом гіроскопа. Поїздки та подорожі зажадають від власника не тільки концентрації і координації, а й утримання бокового рівноваги. Моноколеса - це вибір екстремалів, яким не страшні перешкоди у вигляді бордюрів і нерівній поверхні. Девайс розвиває швидкість до 20 км год, функціонує 2 години одному заряді і може проїхати за цей час 35 кілометрів.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ГІРОБОРДІВ І ГІРОСКУТЕРІВ - СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «РОБИМ ГУД»
Інформація по ремонту гіробордів.

Як правильно вибрати гіроборд

Що б Ви не обрали - пам'ятайте: електротранспорт повинен відповідати тим цілям, заради яких він купується. Вирішіть, що Вам потрібно - «робоча конячка» або екзотичне розвага. Якщо гіроборд або гіроскутер необхідний для переміщень в межах міста з економією на бензині та техогляди, то навчитеся керувати транспортним засобом. Спеціального дозволу електротранспорт не вимагає, проте навик пересування допоможе уникнути падінь, травм і поломок. Не варто забувати про екіпіровку - захисних шоломах, наколінниках і налокітниках.

Нехай Ваша покупка буде виправданою!