Складно уявити поїздку, особливо довгу, без прослуховування музики та перегляду фільмів. Якщо Ви збираєтеся в подорож, до вибору навушників варто підійти відповідально. Від цього будуть залежати комфорт під час відпочинку та одержувані враження від поїздки. Як зробити правильний вибір і отримати максимум задоволення від подорожі, ми розповімо в цій статті.

Рекомендації по підбору навушників для телефону - РОБИМ ГУД, Київ

На що слід звернути увагу при виборі навушників

Перш ніж придбати навушники, Ви повинні розставити пріоритети та привести до компромісу показники - ціна, портативність і якість звуку. Наприклад, якісний звук не буде коштувати дешево, а портативність не дасть глибоке звучання. Тому при виборі навушників, вам напевно доведеться чимось пожертвувати - комфортом, фінансами або якістю звукопередачі.

Основні характеристики навушників:

 • Частотний діапазон - стандартним є від 20 до 20тис. Гц. Якщо Ви бачите цифри більше цього параметра, то поставтеся до цього як до маркетингового ходу, оскільки за межами цього діапазону, людське вухо не сприймає звук.
 • Чутливість - чим вище чутливість, тим навушники голосніше. Хороші показники від 95 дБ.
 • Потужність - показник для оцінки навушників для любителів басів, які використовують додаткові пристрої. Прослуховування в навушниках підвищеної потужності зі смартфона не розкриє всю глибину звуку.
 • Опір - означає загальну якість звуку та гучність звучання. Для смартфонів і мобільних пристроїв краще обирати не більше 16 Ом.

Крім базових характеристик гарнітури, варто враховувати сферу використання. Як і будь-який девайс, навушники купуються під конкретні потреби. Від сценаріїв поїздки та відпочинку залежить тип гарнітури.

 • Для відпочинку в спокійній, домашній обстановці підходять повнорозмірні навушники, які повністю закривають вушну раковину. Вони відмінно пригнічують сторонні шуми та призначені для тривалого прослуховування.
 • Для прогулянок по місту ідеальним варіантом стануть внутрішньоканальні навушники. Вони мають компактну форму, не створюють проблем в русі під час поїздок в громадському транспорті. Вакуумні навушники вважаються комфортними для поїздок та екскурсій по місту. У будь-який момент можна прибрати пристрій в кишеню. Крім того, Ви завжди будете в курсі, що відбувається навколо вас через низький рівень звукоізоляції.
 • Для активного відпочинку, в експедиціях і підкорення гір відмінно підходять бездротові гарнітури. Багато моделей мають захист від вологи та поту, а також дозволяють прослуховувати музику при зануренні у воду.
 • Для довгих поїздок в громадському транспорті, поїздах і літаках відмінним варіантом стануть гарнітури з активним шумозаглушенням. Якщо в подорож Ви слухаєте музику в основному в дорозі, то такі навушники стануть порятунком від невгамовних дітей і галасливих сусідів в купе. Ви повністю поринете в музичні композиції або в сюжет фільму, не відволікаючись на сторонні шуми.

Професійна заміна дисплея в телефонах і планшетах — сервісний центр РОБИМ ГУД.
Інформація по заміні дисплея.

Варто відзначити, що якщо при прослухуванні Ви використовуєте смартфон, то якість звуку навряд чи буде на висоті навіть з хорошими навушниками. Справа в тому, що основне значення телефону здійснювати дзвінки та спілкуватися з друзями, а не відтворювати музику.

Крім того, при покупці навушників для поїздки слідуйте плану:

 • Визначтеся з призначенням навушників і з фінансами, які ви готові витратити на девайс.
 • Виходячи із сценаріїв відпочинку, вибирайте зовнішні або внутрішньоканальні навушники.
 • Підберіть в магазині кілька моделей, які відповідають Вашому бюджету.
 • Оцініть характеристики та особливості кожної моделі - матеріал, матеріал покриву дротів, опірність, потужність і ін.
 • Оцініть якість звучання кожної моделі на комфорт прослуховування.
 • Почитайте відгуки про потенційну моделі в інтернеті.

Універсальної інструкції по підбору навушників просто не існує. Все залежить від моделі, що перебуває в той чи інший сценарій відпочинку. Необхідно тестувати гарнітури та оцінювати якість звуку в тих чи інших умовах. Крім того, переваги користувачів складно передбачити. Запропоновані рекомендації  - не панацея, але поради, які допоможуть Вам обрати оптимальний варіант для комфортного прослуховування в дорозі або подорожі.