Програма Skype стала не просто засобом спілкування, а свого роду брендом, який означає гарна якість зв'язку, відеодзвінків і багаторічний досвід призначений для користувача.

Програма є платформою, тобто її можна встановити на практично будь-який сучасний пристрій, незалежно від операційної системи. На жаль, як і з будь-якою іншою програмою, зі Skype іноді відбуваються помилки, наприклад, при установці або оновленні. Давайте розберемося які це можуть бути помилки і як їх ефективно усунути.

Не запускається Skype - причини збою і відновлення програми

Правила для відновлення та переустановлення програми Skype

Перше правило яке слід дотримуватися - це установка програм з надійних ліцензійних джерел, найкраще з офіційного сайту. Програма Skype, є безкоштовною, тому ніяких проблем зі завантаженням з офіційного сайту, або якщо це планшет «Play Market» виникнути не повинно. Завантажуючи зі сторонніх сайтів, сумнівною надійності, ви піддаєте свій пристрій до ризику зараження шкідливим програмним або витоку особистих даних і паролів. Якщо це правило раніше вам було не дотримано, не пізно перевстановити останню оновлену версію програми та розпочати користуватися виключно нею. Крім того слід врахувати що стару версію програми потрібно видаляти повністю, без залишкових файлів і записів в реєстрі. Робити це або за допомогою стандартного «вбудованого» деїнсталятора у вашій операційній системі, або за допомогою додаткового, такого як: «CClener або Uninstall Tool». Ці ж додатка також є для планшетів. У більшості випадків в подальшому, програма на планшеті оновлюється автоматично, але якщо цього не сталося, слід:

  • Зайти в «Основні налаштування» і обрати меню «Управління додатками».
  • Знайти безпосередньо Skype та натиснути на нього, після чого в меню натискаємо дві клавіші «Очистити кеш» і «Зупинити додаток».
  • Після вже можна видалити додаток.
  • Встановлюємо Skype заново з «Play Market» чи офіційний сайт і насолоджуємося роботою.

Після проведення перерахованих вище дій додаток повинен відновити свою роботу. Якщо цього не відбулося - можливо ваш телефон заражений шкідливими програмами, це досить часто буває навіть на планшетах. Рекомендується скинути систему до налаштувань за замовчуванням або перепрошити.

У разі якщо проведена операція не допомогла, потрібно вдатися до додаткових дій.

Переустановлюємо SKYPE на комп'ютері

Що стосується персональних комп'ютерів (ПК), то ситуація з вірусами в них набагато серйозніша. Особливо на платформі Windows. Не секрет, що більшість шкідливих програм пишуться саме для під неї. Правила практично ідентичні, але крім того має сенс обзавестися антивірусною програмою та теж нічого по можливості не завантажувати з неперевірених джерел.

Отже, тепер розберемося як усунути проблему з комп'ютера, якщо ви користувач Windows:

Натисніть на клавіатурі клавішу «Вікно» (вона виглядає як логотип компанії), разом з клавішею «R», одночасно.
З'явиться команда «Виконати», до речі її ж можна знайти в Меню - «Пуск»;

  • Вводимо наступний текст % appdata% \ skype, після чого натискаємо Enter;
  • Відкриється папка, в ній знаходимо файл shared.xml і видаляємо його.
  • Далі запускаємо Skype, щоб перевірити, чи працює він тепер. Видалений файл автоматично завантажується та потім піде;

Припустимо що ви зробили заходи по усуненню помилок, але авторизуватися все ще не виходить. Якщо ви вже використовували раніше даний додаток і вам потрібно увійти, то перевірте правильність введення облікових даних, не було натиснуто чи клавіша «Caps Lock», яка робить букви великими. Це проста порада, але тим не менш дієва, так як, багато людей допускають подібні помилки.

Сподіваємося що дана стаття допомогла Вам розібратися з проблемами в роботі такого необхідного додатку як Skype.