Як знайти втрачений чи вкрадений телефон 3-ри способи, які допоможуть завжди знати, де знаходиться гаджет.

Знайома ситуація, коли лежавший на полиці телефон опинився під диваном, доводиться запізнюватися на важливу зустріч через пошуки гаджета. Або, може, ви втратили телефон на вулиці. Ми розповімо вам три корисних способах, які допоможуть завжди знати, де знаходиться ваш гаджет.

Спосіб № 1. Сервіси Google

Для володарів смартфонів на базі операційної системи Android не складе труднощів визначити місце розташування гаджета. Для цього необхідно зареєструвати Google-аккаунт і переконатися в наявності Інтернет-з'єднання.

Для того щоб сервіс міг визначити, де в даний момент знаходиться телефон, необхідно правильно налаштувати його.

Налаштування здійснюється в кілька етапів:

  1. Перейдіть у вкладку «Налаштування» на своєму смартфоні.
  2. В налаштуваннях знайдіть графу «Безпека» (назва може відрізнятися в залежності від версії Android) і перейдіть в даний розділ.
  3. Натисніть на напис «Адміністратори пристрою».
  4. Позначте рядок «Віддалене керування» прапорцем.

Після виконання всіх перерахованих вище дій система буде автоматично відстежувати геолокацію пристрою. Таким чином, власник може бути впевнений, що втрачений або вкрадений смартфон завжди повернеться до нього. Головне, щоб на телефоні було присутнє Інтернет-з'єднання, а сам девайс не вимкнений. В іншому випадку відбудеться розсинхронізація смартфона з сервісом Google.

Якщо ви виявите, що телефон був загублений або вкрадений, необхідно слідувати згідно нижче вказаними пунктами:

  • Перейдіть в створений раніше Google-аккаунт і знайдіть вкладку «Пошук телефону» у верхній частині сторінки.
  • Система покаже перелік закріплених за аккаунтом пристроїв. Зі списку виберіть необхідну модель смартфона.
  • Сервіс запропонує пройти авторизацію. Для цього дотримуйтесь вказівок, показаним у вкладці.

Після авторизації система запропонує два варіанти пошуку девайса зателефонувати на телефон або визначити точне місце розташування за допомогою геолокації. У першому випадку дзвінок пролунає навіть якщо раніше був включений беззвучний режим. Це зручний спосіб визначити телефон вдома, якщо він загубився на полиці або лежав під ковдрою на дивані. Якщо ж ви думаєте, що смартфон був вкрадений або знаходиться занадто далеко, то краще скористатися другим способом, який вкаже точне місцезнаходження на карті.

Система автоматично перенаправить вас на сторінку з картою. Якщо в телефоні налаштовано Інтернет-з'єднання, то маленька позначка на мапі покаже точне місцезнаходження гаджета. Слід враховувати, що геолокація може робити позначку з огріхами, але не більше 300 метрів. Постійно оновлюючи сторінку, ви зможете визначити, в який бік рухається пристрій.

Якщо ви впевнені в тому, що телефон був вкрадений, то можете захистити конфіденційну інформацію, стерши всі особисті дані фотографії, відео, аудіо та інше. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Стерти дані». Крім того, доступ до телефону буде повністю заблокований, а злодій не зможе скористатися ним.

Як знайти втрачений телефон - дієві способи

Спосіб № 2. Додатки, які знайдуть телефон без підключення до Інтернету

Якщо для пошуку телефону за допомогою сервісів Google обов'язкова наявність Інтернет-з'єднання, то спеціальні програми можуть обійтися без нього. На даний момент розробляється величезна кількість подібних додатків, які доступні для різних операційних систем. Рекомендуємо придивитися до найбільш функціональним. Наприклад, «Where's My Droid» або «Find my Droid».

Для подальшого пошуку пристрою програму потрібно встановити завчасно. Крім повідомлення про місцезнаходження девайса можна налаштувати відправку повідомлень про зміну SIM-карти або блокування телефону. Крім того, додатки мають дуже цікаві можливісті налаштування СМС-повідомлень для віддаленого контролю над девайсом. Просто надішліть на смартфон згенероване раніше повідомлення.

Наприклад: «Окей гугл, розблоковуй мій телефон». Після цього пристрій почне програвати рингтон. Бажано підібрати таке кодове повідомлення, про яке ніхто не зможе здогадатися.

Спосіб № 3. Додатки, які допоможуть відшукати залишений вдома смартфон

Наступний спосіб буде цікавий тим, хто часто втрачає телефон вдома. Дана категорія додатків дозволяє відшукати телефон, але при цьому навіть не заходячи в саму програму. Наприклад, «Clap to Find». Програма дозволяє шукати телефон, ляскаючи при цьому в долоні. Після кожного удара пристрій буде видавати звуки, що допоможе знайти девайс. Головне, щоб динамік телефону зміг вловити звук. Як у випадку з попередніми варіантами, встановлювати та налаштовувати програму необхідно заздалегідь. Однак «Clap to Find» не допоможе у випадках, коли телефон був вкрадений або залишений, наприклад, на лавочці в парку.

Також в сучасному світі майже у кожного є смарт-годинник або фітнес браслет в яких є функція «Пошук телефона». Після обрання даної функції смартфон буде відтворювати гучний пронизливий гудок, який з легкістю допоможе знайти пристрій в кімнаті.