У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» прошивка телефону iPhone проводиться в день Вашого звернення, тому Вам не доведеться обходитися без незамінного гаджета та відчувати при цьому істотний дискомфорт.

Мобільні телефони фірми Apple створені на основі операційної системи IOS, яка на сьогоднішній день вважається однією з найкращих за можливостями, що надаються користувачеві. Але все ж прошивка iPhone стає необхідною по ряду причин. Основні з них ми розглянемо докладніше.

Симптоми при яких необхідне перепрограмування iPhone

  • Зависання та «глюки» iPhone

Самостійне вмикання або вимикання, зависання зображеня або відеозображення, в результаті чого користування телефоном перетворюється на справжнє випробування. Однією з причин такої поведінки є завантаження великої кількості програм. Особливо небезпечно, якщо використовувані програми не мають ліцензії. При наявності таких симптомів, найбільш правильним рішенням буде очищення програмного забезпечення та перепрограмування вашого iPhone.

  • Потреба в розширенні функціоналу та використанні нових програм

Буває і так, що новий iPhone вражає кількістю функцій, а ось Ваша модель на тлі новинок просто блякне. Як бути? Прошивка iPhone 4, iPhone 5 і будь-якої іншої моделі в сервісом центрі «РОБИМ ГУД» дозволить отримати максимальний функціонал і додаткові можливості без потреби в покупці нового гаджета.

  • Проблеми в роботі програмного забезпечення.

 Телефон фірми Apple в такому випадку часто видають повідомлення про помилку. Неграмотне оновлення програм або ж використання не ліцензованих програм також порушує справність роботи програмного забезпечення.

До чого може призвести самостійна прошивка iPhone?

До найгіршого - блокування телефону. У разі, якщо телефон iPhone не оригінальний, використання програми iTunes з метою прошивки, може привести до блокування.  Це досить часта причина звернень в наш Сервіс Центр. Крім того, самостійна прошивка iPhone може привести до втрати цінних даних, що знаходяться у вашому смартфоні.

При використанні послуг наших фахівців, Ви не тільки гарантовано позбавляєтеся від таких ризиків, а й отримуєте свій оновлений телефон в найкоротші терміни. Ми гарантуємо збереження даних і максимальну функціональність моделі Вашого iPhone на момент прошивки.

Перед перепрограмування телефону наші фахівці проводять детальну діагностику. Прошивка поводиться з урахуванням потреб і можливостей телефону Apple.

Безкоштовна послуга! Наш кур'єр може забрати Ваш телефон і привезти його в сервісний центр абсолютно безкоштовно. Ми цінуємо Ваш час і робимо все можливе, щоб звернення в сервісний центр було максимально комфортним.

Тепер Ви можете надати негайну допомогу своєму смартфону, відправивши його професіоналам за допомогою прямої пересилки Новою Поштою за послугою Pick-Up від Сервісного центру ТМ «РОБИМ ГУД» з будь-якого населеного пункту України.