Перепрограмування (прошивка) телефонів Samsung - вирішення багатьох проблем, а також отримання нових можливостей.

Потреба в прошивці телефону Samsung може виникнути з ряду причин.

Сервіс Центр «РОБИМ ГУД» має великий досвід у виявленні та усуненні всіх основних причин несправності Вашого пристрою, та із задоволенням допоможемо Вам з вирішенням будь-яких проблем операційної системи.

Операційна система Android, на базі якої створено більшість телефонів Samsung, має відкритий вихідний код, тому його вдається модифікувати та додавати нові функції для поліпшення технічних характеристик і отримання додаткових можливостей при використанні телефонів Samsung.

Безкоштовна послуга!

Ваш пристрій може забрати кур'єр та доставити в Сервісний Центр абсолютно безкоштовно..

Бажаєте отримати останню версію Android?
Бажання цілком логічне та вимагає негайного виконання. Дуже часто, випустивши нову модель, виробник з часом забуває про важливість випуску нової прошивки. Випускаються все нові телефони, але нових прошивок для Вашого ніхто не розробив.

У такому випадку потрібне перепрограмування пристрою. Установка оновленої версії Android дозволить насолодитися додатковими можливостями:

  • Нові функції. А чому б і ні? Ніколи не завадить, тим більше, якщо Ви бажаєте відчувати максимальний комфорт і зручність при використанні телефону.
  • Нові програми. Щось з новенького може стати настільки незамінним для Вас, що Ви навіть не уявляли, як раніше обходилися без цієї програми.
  • Новий шрифт і колір. Не завжди такі настройки можна змінити в самому телефоні. Та й немає межі досконалості. Зміна шрифту і кольору інтерфейсу дозволить отримати колишній телефон, але ще більш стильний і яскравий.
  • Поліпшення звуку і гучності. Прошивка робить гучність динаміка краще - якість звучання значно поліпшується.

 Якщо телефон «висне», «глючить» і взагалі працює з проблемами. В такому випадку, прошивка Samsung - не другорядне завдання, а першочергова потреба. Мало приємного, якщо Ви не маєте можливість повноцінно використовувати функціонал свого телефону. Різні «глюки» псують нервову систему. Ми не відновимо нервову систему, але з легкістю відновимо повноцінну працездатність Вашого телефону.

Багато зайвого ... Так, навіть така причина може провокує негайну прошивку телефону Samsung. Буває так: купуєш телефон, не можеш натішитися функціоналу та багатьом програмам, як через якийсь час все це вже зайве та не використовується. Дуже часто телефон починає «виснути» саме через надмірну завантаженість зайвими програмами, які «з'їдають» чимало пам'яті.

 У Сервісному Центрі «РОБИМ ГУД» для кожного клієнта доступна:

Перепрограмування програмного забезпечення та операційної системи телефонів модельної лінійки Samsung Galaxy та Samsung GT.

Не варто займатися прошивкою самостійно. Так, може здаватися, що перепрограмувати телефон - простіше простого. Але в підсумку телефон починає пригальмовувати, вимикатися чи перевантажуватися самостійно, а деякі програми не працюють.

Але на цьому недоліки самостійної прошивки не завершуються. До недоліків можна віднести наступні наслідки: телефон може не увімкнутися взагалі, або втратить здатність здійснювати та відповідати на дзвінки (який же тоді це телефон). Буває і таке: зникає візуальна клавіатура (кирилиця) при відправці SMS. Звичайно, можливо знайти вихід, але комфортними такі заходи порятунку ситуації, що склалася не назвеш. Можлива також несправність безпровідного з’єднання:  Bluetooth. Wi-fi.

Дізнатися вартість ремонтних робіт та оформити заявку на прошивку або розблокування пристрою, Ви можете в будь-який час, скориставшись онлайн-заявкою або ж за телефонами Сервіс Центру.