Спочатку компанія Xiaomi займалася створенням прошивок під різні пристрої на Android та розробкою мобільних додатків. Але в результаті стрімкого зростання, Xiaomi розпочала випускати власні гаджети.

Прошивка телефонів Xiaomi

 

Останні зараз мають велику популярність в усьому світі та є одними з кращих гаджетів на ОС Android. Багато в чому успіх смартфони Xiaomi отримали завдяки саме якісній системній архітектурі.

Але в будь-якому смартфоні, в тому числі Xiaomi, рано чи пізно може знадобитися програмний ремонт. Причин, за якими власник змушений звернутися для перепрограмування свого пристрою може бути кілька:

  • Вплив вірусних програм, яких для Android з кожним роком стає все більше;
  • Критичні помилки операційної системи;
  • Перевантаженість пам'яті пристрою софту або неможливість встанолення заводських налаштувань;
  • Необхідність в оновленні прошивки для збільшення продуктивності.

Програмний ремонт і обслуговування Xiaomi

Безумовно, користувач може спробувати провести прошивку смартфону самостійно. Однак робити це не рекомендується по ряду причин. По-перше, існує ризик втратити всі дані на телефоні. По-друге, без досвіду в області прошивки телефону може вийти з ладу. По-третє, неправильна прошивка Xiaomi збільшує вартість програмного ремонту в майбутньому в разі більш серйозних несправностей. До того ж, процедура перепрограмування коштує порівняно недорого, а проводиться дуже швидко. І завжди краще звернутися до майстра, ніж ризикувати технікою.

Прошивка Xiaomi від сервісного центру «РОБИМ ГУД»

Якщо ви перебуваєте в Києві, можете завжди довірити свій Xiaomi нашим фахівцям. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по прошивці, розблокуванню, настройках гаджетів Xiaomi. Наш сервісний центр дає гарантію на результат, при цьому цінова політика спрямована на максимальну вигоду клієнта. Ми можемо прошити або при необхідності налаштувати смартфони всього модельного ряду Xiaomi - від перших і до найсучасніших моделей. За допомогою наших майстрів ваш пристрій заживе новим життям і буде справно працювати ще довгі роки.