По ремонту електротранспорту звертатися по адресу СЦ на Лук'янівці


Електричні велосипеди стали невід'ємною частиною сучасного мегаполісу та все частіше почали з'являтися серед традиційних транспортних засобів. Це не дивно, оскільки електровелосипеди економічні та прості в експлуатації. Сучасний ринок електротранспорту представлений різними брендами та моделями велосипедів від великих компаній і виробників. Навіть якісна збірка електричного транспорту не гарантує відсутності несправностей у процесі експлуатації. Тому, ремонт електровелосипедів у Києві – одна з популярних послуг в сервісних центрах.

Ремонт електровелосипедів Київ

Що робити, якщо потрібний ремонт електровелосипеда?

Всі комплектуючі елементи та деталі електровелосипеда повинні працювати злагоджено. Тільки так забезпечується коректна експлуатація транспорту. Двигун, контролер, ручка газу, акумуляторна батарея та інші компоненти повинні підключатися правильно та забезпечувати безперебійну роботу. Тому головними завданнями при виході з ладу електровелосипеда є розуміння причин і пошук локалізації ушкоджень, а потім усунення неполадок.

Якщо з якоїсь причини елемент електровелосипеда несправний, не варто займатися особисто діагностикою, а здати в сервісний центр по гарантії. Це також відноситься до ремонту гіроскутерів/, електросамокатів, електроскутерів. Крім того, якщо пошкодження виникло не з вини користувача, то ремонт електросамоката або електричного велосипеда проводиться безкоштовно та якісно.

Не варто засмучуватися, якщо закінчився гарантійний термін обслуговування. Можна скористатися послугами сервісних центрів з обслуговування електротехніки. Якщо поруч немає спеціалізованої майстерні, ви завжди можете скористатися новою послугою СЦ «РОБИМ ГУД» - доставкою техніки в сервіс «Pick-Up service». У самому крайньому випадку можна заручитися підтримкою знайомих, що мають знання про електротехніку.

Крім того, в інтернеті маса форумів і порталів по сервісу електричного транспорту. Ви можете знайти всю необхідну інформацію для самостійного усунення несправності. Однак адекватно оцініть свої здібності. Буде розумним довіритися професіоналам, якщо ви не маєте уявлень про електротехніку. В іншому випадку, навіть незначна несправність може призвести до повної непрацездатності електровелосипеда.

Вартість ремонтних робіт електровелосипедів та електросамокатів в сервісному центрі «РОБИМ ГУД»

Опис сервісного обслуговування Вартість, грн.*

Заміна ламп освітлення

90

Калібрування пристрою

від 100

Ремонт АКБ із заміною блоків АКБ

від 150

Заміна елементів освітлення

180

Заміна АКБ велосипед, гіроскутер

180

Заміна Ремонт мотор-колеса (мотора) велосипед, гіроскутер

від 300

Заміна АКБ мопед, мотоцикл, квадроцикл

360

Заміна / Ремонт мотор-колеса (мотора) велосипед, гіроскутер мопед, мотоцикл, квадроцикл

від 500

Складний механічний ремонт з використанням зварювального та іншого обладнання

720

*Ціна ремонту вказана без урахування вартості запчастин, вказані найбільш поширені види ремонтів

Як самостійно визначити причину поломки електровелосипеда

Элементарных знаний электроники будет недостаточно для осуществления ремонта электротранспорта. Чтобы определить наличие неполадок, нужно иметь представление о корректной работе всех элементов вашего электросамоката.

Елементарних знань електроніки буде недостатньо для здійснення ремонту електротранспорту. Щоб визначити наявність несправностей, потрібно мати уявлення про коректну роботу всіх елементів Вашого електровелосипеда.

Основні симптоми нестабільної роботи та причини їх виникнення

 • Пристрій не починає рух, хоча перемикач включений, світить індикатор батареї та прокручується ручка газу. Причинами можуть бути, вихід з ладу клавіші увімкнення, акумулятора, перегорання запобіжника, некоректне розташування гальм чи підключення контролера, пошкодження в мото-колесі, несправна проводка.
 • Електровелосипед став долати менші відстані. Несправність слід шукати в слабкому акумуляторі, зниженому тиску в коліс, терті колодок гальмівної системи, зношеність підшипників, в несправному двигуні.
 • Двигун працює короткочасно, уповільнено та зупиняється при прискоренні. Такі проблеми виникають через зниження напруги, замикання проводки, поломки вхідного транзистора. Ремонт контролера електровелосипеда зазвичай усуває цю причину.
 • Двигун працює нетривалий період часу, вимикається та через півгодини знову працює. Несправність пов'язана з перегрівом двигуна, зниженням тиску в колесах, тертям гальмівних колодок, ушкодженнями контролера або датчиків температури.
 • Різко зменшилась швидкість електровелосипеда. Проблеми - слабкий акумулятор, низький тиск у колесах, тертя колодок гальмівної системи, зношеність підшипників, несправність в двигуні.
 • Буркітливий звук при роботі двигуна. Проблема виникає при неправильному положенні зірки заднього колеса.
 • Електробайк почав пищати. Ця несправність викликана ослабленням спиць, некоректною роботою гальм або підшипників.
 • При повертанню рукоятки газу електровелосипед не розпочинає рух. Варто перевірити справність самої ручки, контролера, двигуна. В цьому випадку потрібен ремонт мотор колеса електровелосипеда або інших елементів велосипеда.
 • Пристрій починає рух відразу ж після включення, без натискання на газ. Усунути неполадки допоможе ремонт ручки газу електровелосипеда.
 • Акумулятор нагрівається при їзді або підзарядці. Ремонт батареї електровелосипеда усуне проблеми тривалої зарядкою байка.
 • Двигун працює ривками та видає сторонні шуми. Несправність криється в згоранні датчика Холла.
 • Немає імпульсу на роз'ємі батареї. Проблема виникла через розряд акумулятора, виходу з ладу запобіжника або замка запалювання.
 • Відключення акумулятора при жарких погодних умовах, при інтенсивних навантаженнях. У цьому випадку варто перевірити датчики температури на справність.
 • Електробайк повільно їздить при певному положенні ручки газу. Перевірте рівень заряду батареї, а також справність контролера та рукоятки управління.
 • При наявності інших симптомів некоректної роботи електробайка краще звернутися до професіоналів. Навіть якщо Ви правильно визначили причини несправності, скористайтеся послугами Сервісного центру «РОБИМ ГУД» в Києві. Ремонт електросамоката, електроскутера або електричного велосипеда обійдеться в рази дорожче, якщо посилити несправність!