Багато людей сьогодні слабо уявляють свою роботу і повсякденне життя без інтернету і власного ноутбука, який використовують в якості помічника, робочого інструменту і просто засобу розваги. Ноутбук ідеально поєднує в собі мобільність, компактність, зручність експлуатації і швидкість роботи. Власники цього корисного девайса по достоїнству оцінили його переваги.

Ремонт ноутбуків у Києві

Але користь і задоволення від використання цього девайса відчутні лише до тих пір, поки він не виходить з ладу. Різного роду несправності ноутбука - не така вже й рідкість при активній його експлуатації. Щоб виключити ймовірність подібних неприємностей або швидко їх ліквідувати, користувачі звертаються за допомогою до професіоналів, здатним вирішити будь-яку проблему.

Наші поради

Щоб ваш улюблений ноутбук служив вірою і правдою, рекомендуємо регулярно здійснювати чистку та профілактику девайса з періодичною заміною термопасти (якщо це потрібно для конкретної моделі). Такі прості і, в той же час, ефективні заходи дозволяють підтримувати пристрій в робочому стані і продовжити його «життєздатність». У разі виникнення будь-яких поломок не варто затягувати з візитом до фахівця: часом це ще більше посилює проблему.

Наші можливості

Незалежно від того, з якою проблемою зіткнувся користувач, ми готові надати широкий спектр послуг, починаючи з банальної чистки ноутбука і закінчуючи капітальним ремонтом. Ви можете довірити нашим фахівцям роботу будь-якої складності - ми повернемо ваш гаджет до ладу. Ми готові запропонувати свою професійну допомогу і високий сервіс:

  • У нашій команді працює висококваліфікований штат співробітників, що беруться за відновлення працездатності будь-якої комп'ютерної техніки на вищому рівні.
  • Використовуємо сучасне обладнання для точних і складних маніпуляцій з девайсами.
  • Прямі поставки комплектуючих від виробника дозволяють забезпечити ідеальний результат без винятків.
  • Виконуємо всі роботи в максимально короткий термін.
  • Завдяки системі відеоспостереження і суворому контролю якості ми змогли виключити ризик підміни комплектуючих і взагалі будь-якого роду непорозуміння.
  • Діагностика пристрою абсолютно безкоштовна за умови подальшого ремонту в нашому сервісному центрі.
  • Доставка ноутбука після ремонту здійснюється безкоштовно. Наші кур'єри доступні для виклику по всій території України. Клієнтам також доступна послуга перевірки статусу замовлення в онлайн-режимі.
  • Київський сервісний центр надає сервіс рівня Преміум - спектр послуг ширший, сервіс - підвищеного рівня.

Довіртеся професіоналам

Всі наші сервісні центри працюють в режимі максимальної віддачі. Це означає, що, прийшовши в будь-який з них, ви отримаєте не тільки високоякісне обслуговування, а й гарантований результат. Ми забезпечуємо усунення поломок ноутбука будь-якої складності. Фахівці сервісного центру «РОБИМ ГУД» готові до будь-яких ситуацій - ще не було таких випадків, з якими ми б не впоралися. Звернувшись до нас, ви віддаєте свій ноутбук в надійні руки. «РОБИМ ГУД» - сервіс, перевірений часом!