Попадання води та інших рідин в телефони чи планшети не рідкість і призводить до серйозних пошкоджень електричних схем і компонентів, або повної непрацездатності пристрою. При цьому наслідки такого контакту можуть проявитися як відразу, так і через деякий час, в результаті окислення контактів і мікросхем.
У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» надають професійні послуги з очищення та відновного ремонту телефонів і планшетів після впливу вологого середовища і потрапляння рідини в корпус техніки.

Чи є захист від вологи в моєму телефоні?

Лише деякі моделі сучасних смартфонів і планшетів мають захист від впливу вологи, як правило, такими властивостями володіють лише дорогі або спеціалізовані пристрої для використання в складних умовах. Захищеність зовнішньої оболонки пристрою стандартизована за міжнародною системою Ingress Protection Rating, скорочено IP. Цифри, що стоять після маркування IP вказують на ступінь захисту корпусу телефону від пилу та води. На полицях магазинів можна бачити сучасні пристрої з маркуванням ступеня захисту IP65-68.
Теоретично  це повинно означати, що допускається перебування телефону під водою на глибині до 1 метра до 30 хвилин. У реальності це працює не завжди і тут грає роль тип рідини, температура та багато інших умов. Тому, навіть якщо Ви власник захищеного телефону, не варто спеціально випробовувати його захист. Але більшість мобільних телефонів, які не мають такого захисту, при постійній експлуатації схильні до несприятливого впливу вологи. Випадковості, такі як заливання напоями, потрапляння під дощ, падіння у воду або необачне використання смартфона або планшета в приміщеннях з високою вологістю, таких як ванна кімната, басейн або сауна, призводять до серйозних несправностей.

Що робити при попаданні води в телефон?

Якщо з Вашим телефоном сталася подібна ситуація не намагайтеся максимально перевірити працездатність, здійснюючи дзвінки і перевіряючи інші функції телефону, а якомога швидше відключіть пристрій і не вмикайте його до передачі в сервісний центр, знявши акумуляторну батарею, якщо це можливо. Спроби самостійного розбору монолітного пристрою, призводять до ще більших пошкоджень, обривів шлейфів та інших несправностей. Вимкніть пристрій, обережно видаліть залишки вологи і якомога швидше передайте пристрій на ультразвукове очищення фахівцями сервісного центру.

Ціни та гарантії на ремонт після попадання води в телефон

Усунення наслідків контакту з рідинами в смартфоні або планшеті - єдиний випадок, коли діагностика проводиться вже після ультразвукового очищення компонентів, але навіть така процедура не гарантує 100% працездатності пристрою після її виконання. Тут впливає безліч факторів таких як: тип рідини, температура, час контакту, ступінь проникнення та впливу, тип пристрою. Тому і гарантія при вдалій для очистки телефону надається на термін в 14 днів. Нижче наведені ціни на ремонт в мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» після впливу рідин:

ПослугаВартість, грн.
Діагностика безкоштовно * або 250
Усунення наслідків потрапляння рідини в телефон 260 - 1050
Усунення наслідків потрапляння рідини в планшет 350 - 850

*Діагностика виконується безкоштовно за умови подальшого ремонту пристрою в мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» на платній основі.

Важливо знати!

Діагностика проводиться після ультразвукової чистки та усунення окислення.

Вартість на видалення окислень не включає в себе ціну запчастин або інших робіт по заміні компонентів  необхідних для відновлення працездатності.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» гарантовано отримаєте:

Ви можете передати техніку на професійну ультразвукову чистку безпосередньо звернувшись в один із сервісних центрів «РОБИМ ГУД» в Києві або безкоштовно скористатися послугами адресної кур'єрської доставки в ремонт з будь-якого населеного пункту України.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.