Сучасний світ невпинно дивує нас технічними новинками. Нас вже не здивувати смартфонами, які повністю замінюють нам ноутбуки, телевізори. Самокати, які везуть нас самостійно без додаткових зусиль. Одним із таких сучасних див електротехніки про який ми сьогодні поговоримо є Робот-пилосос.

Напевно кожен бачив це чудо техніки, який прибирає кімнати по заданому маршруту, самостійно встановлюється на зарядку. Робот-пилосос виконує роль щоденного прибиральника.

Однак, практично кожен власник хоча б раз стикався з ситуацією, коли робот-пилосос раптом почав шуміти, скрипіти при роботі, не включається, не заряджається, не вдається під єднати до wi-fi, а також з іншими недоліками. Сьогодні ми розглянемо найбільш поширені несправності роботів-пилососів, причини їх виникнення та способи усунення.

remont robotiv pilososiv robimgood

Рекомендуємо для початку самостійно очищувати сміттєзбірник і фільтр пилососа після кожного використання. Протирати всі сенсори чистою, сухою і м'якою тканиною щотижня. Використовати пилосос досить часто. Також пам’ятайте робот-пилосос містить електроніку, тому не занурюйте пристрій в рідини. Протирайте тільки сухою ганчіркою.

Типові несправності роботів пилососів

Найчастіше від користувачів даного виду техніки можна почути, що робот-пилосос не працює. Під цим визначенням може бути, що завгодно. Ми розглянемо найчастіші випадки, коли робот не вмикається;

 • Проблеми з клавішею живлення (часом робот-пилосос може травмувати клавішу живлення, від чого її механізм може бути пошкоджений)
 • «Помилки» під час роботи (деякі можуть виконувати роль нагадування про очищення пристрою, а деякі сигналізувати про системні помилки. Несправності можна усунути очищення системних налаштувань, очищенням пристрою від сторонніх предметів, але найчастіше деякі несправності пристрою можливо усунути лише в сервісних центрах. )
 • Не можливо підключити робот-пилосос до програмного додатку чи wifi (В більшості допомагає скидання пристрою до заводських налаштувань)
 • Пристрій не заряджається або не тримає заряд батарея (Проблема може бути в акумуляторній батареї, часом може допомогти перезбірка пристрою, або заміна батареї на нову. Також можлива несправність роз'єму зарядки на док-станції, кабелю зарядки або проблема з платою бази. Рідко, але часом несправність виявляється в платі управління в роботі-пилососі. Тому, для усунення виявленого недоліку необхідно ретельно продіагностувати пристрій в сервісному центрі)
 • Не повертається або не знаходить базу (Переконайтеся, що ви видалили захисну плівку з інфрачервоної панелі док-станції. Також перевірте, щоб датчики не були закриті або забруднені, а на бампері не було сторонніх предметів. Проведіть візуальний огляд док-станції і шнура на предмет механічних пошкоджень. Якщо після даних маніпуляцій ситуація не змінилась зверніться по допомогу в сервісний центр)
 • При роботі пристрій створює шум, гуркіт (Дана несправність ремонтується лише в сервісному центрі. Найчастіше необхідна заміна двигуна. Також може бути виявлені сторонні елементи в середині корпуса робота-пилососа)

Варто зазначити, що ми є авторизованим сервісним центром по гарантійному ремонту Робота пилососу Xiaomi. Виходячи з цього, нам абсолютно не важливо - на гарантії ваш пристрій чи ні - ми гарантуємо якісний підхід до кожного нашого клієнта.

Вартість ремонту роботів пилососів в сервісному центрі РОБИМ ГУД

Вид робіт Вартість робіт, грн

Діагностика робота-пилососа з видачею акта

200

Чистка роботів-пилососів (профілактика), оновлення ПЗ

від 200

Заміна фільтрів роботів-пилососів

від 250

Заміна / ремонт плати управління в роботі-пилососі

від 450

Заміна блоку циклону робота-пилососа

від 550

Заміна мотора в роботі-пилососі

від 350

Ремонт / заміна кабелю, АКБ, ЗУ

від 250

Експрес ремонт

від 500

Ремонт / заміна коліс

від 350

Також, необхідно відзначити той факт, що всі замінені деталі є оригінальними і на них ми надаємо цілих три місяці гарантії. Також приємним бонусом для наших клієнтів може стати безкоштовна діагностика робота-пилососа (в разі вашої згоди на ремонт).

Зі свого боку ми гарантуємо:

 • повну діагностику пристрою протягом 24 годин з моменту здачі пристрою в ремонт;
 • гарантію до 3 місяців (якщо замінена деталь вийшла з ладу під час гарантійного терміну - замінимо її на нову абсолютно безкоштовно. У разі неможливості ремонту - повернемо 100% його вартості);
 • лояльні ціни (мінімальна вартість ремонту від 350 грн);
 • безкоштовну діагностику (за умови подальшого ремонту);
 • узгодження ремонтних робіт за термінами і ціною.

Мережа сервісних центрів РОБИМ ГУД СЕРВІС в м.Київ

 • м. Київ, вул. Здолбунівська, 17 (вихід з парковки в ТЦ Ашан Rive Gauche)

+380 (67) 493-87-77, +380 (99) 493-87-77

 • м. Київ, вул. Білоруська, 10 / 18a (м. Лук'янівська)

+380 (67) 323-97-47, +380 (66) 075-71-56, +380 (63) 383-97-47, +380 (44) 383-97-47

 • м. Київ, проспект Бандери, 23 (м. Почайна)

+380 (67) 323-39-55, +380 (99) 353-39-55