Смарт-годинник з кожним роком набувають все більшої популярності. Apple Watch, Samsung Gear, Xiaomi Smart Watch та інші бренди пропонують безліч різних моделей «умніх годин», але є у них і спільні риси - крихітний корпус і вражаючий функціонал: термометр, хронограф, навігатор - чого тут тільки немає. Але, незважаючи на невеликі розміри і простоту експлуатації, смарт-годинник за типами поломки не особливо відрізняються від смартфонів.

Ремонт смарт годинників Київ

Типові поломки смарт годин і їх ремонт

Нехай розумні годинник високотехнологічні та якісні, вони не перестають від цього бути електронними пристроями. А, значить, вони сприйнятливі до вологи, пилу, ударів. Серед найбільш частих поломок можна виділити: довільне виключення, збій програм, відсутність зв'язку зі смартфоном, механічні пошкодження. Як усунути проблему швидко і якісно?

Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» - мережа сервісних центрів, яка вже понад 10 років радує своїх клієнтів винятковою якістю ремонтних робіт гаджетів всіляких брендів (в тому числі маловідомих «китайців»): смартфонів, планшетів, смарт-годин тощо. Незалежно від рівня складності проблеми, ми надаємо гарантійні послуги з «реанімації» ваших улюблених гаджетів.

«РОБИМ ГУД» на сторожі ваших гаджетів

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в якості результату, отриманого за помірну ціну. Політика нашої компанії проста: робимо якісно, ​​працюємо прозоро. Без скромності заявляємо - ми кращі. Чому?
Тому що ми пропонуємо найкраще:

 • Висококваліфікованих фахівців, здатних впоратися з вирішенням абсолютно будь-яких проблем, пов'язаних з ремонтом смарт годин.
 • Ультрасучасне обладнання, що дозволяє виконувати найтонші маніпуляції з гаджетами для досягнення кращого результату.
 • Швидкість роботи - завдяки власному складу запчастин ми відновлюємо працездатність смартов максимально швидко.
 • Оригінальні комплектуючі - ми здійснюємо регулярні поставки безпосередньо від виробників продукту.
 • Надтермінова ремонт - в рекордні 30 хвилин ми «повернемо до життя» ваші смарт-годинник ( «швидкий» ремонт має на увазі заміну дисплея або критичну ситуацію, коли «просто горить»).
  Гарантію на ремонт пристроїв Xiaomi, Samsung, Nomi.
 • Нульовий ризик підміни комплектуючих - у всіх наших центрах працює система відеоспостереження.
 • Безкоштовну доставку вийшов з ладу гаджета до нас в центр або вже після ремонту - до клієнтського адреси. Наші кур'єри працюють по всій Україні. Статус заявки доступний на сайті.
 • Безкоштовну діагностику - за умови подальшого ремонту.
 • Преміальний рівень сервісу в київському центрі.

Всі наші сервісні центри працюють на максимальний результат, що дозволило отримати безліч вдячних клієнтів. За 10 років продуктивної роботи ми бачили всілякі поломки і готові «реанімувати» абсолютно будь-які смарт-годинник. Фахівці «РОБИМ ГУД» вміють дивувати: ви отримаєте більше очікуваного. Нам довіряють клієнти по всій Україні!