Світовий лідер по популярності телефонів - Samsung, піклуючись про своїх клієнтів, довіряє гарантійне обслуговування та ремонт техніки тільки кращим компаніям. Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» є авторизованим партнером Samsung в Україні по ремонту телефонів, смартфонів і планшетів.

Ремонт телефонів і планшетів SAMSUNG

Ми надаємо якісні послуги з гарантійного ремонту, заміну модулів у післягарантійний період на платній основі, відновлення програмного забезпечення та перепрошивку телефонів Samsung.

У нас є висококваліфіковані інженери та все необхідне обладнання для діагностики та ремонту планшетів і телефонів Samsung будь-якого типу та складності.

Авторизація сервісу «РОБИМ ГУД» компанією Samsung гарантує постійну наявність оригінальних комплектуючих за цінами виробника та можливість їх установки в найкоротші терміни. Установка дешевих китайських копій деталей у приватних осіб може вплинути на якість відтворення звуку та зображення, не забезпечить коректну роботу пристрою, може повністю позбавити телефон таких якостей як вологостійкість. Інженери сервісного центру «РОБИМ ГУД» проведуть повну діагностику пристрою, згідно зі стандартами Samsung, для виявлення точної причини несправності та виконають необхідні ремонтно-відновлювальні роботи в найкоротші терміни.

Найбільш поширеними причинами звернення до сервісного центру «РОБИМ ГУД» є:


  • механічні пошкодження дисплейного модуля телефону, такі як тріщини на тачскрін і дисплеї, не працюючий сенсор, плями, смуги або відсутність зображення на екрані;
  • пошкодження корпусу, задньої кришки, кнопок пристрою;
  • збій в роботі програмного забезпечення;
  • вихід з ладу роз'єму usb чи аудіо роз'єму гарнітури;
  • заміна акумуляторної батареї;
  • попадання води та інших рідин в телефон.

ремонт телефонів Samsung - сертифікат

Ви можете самостійно здати в ремонт вашу техніку Samsung в один з наших сервісних центрів в Києві або ж скористатися безкоштовною послугою кур'єрської доставки в ремонт і назад. Ремонт, при зверненні безпосередньо в один із сервісних центрів «РОБИМ ГУД», займе всього від 30 хвилин вашого часу, при пересиланні з будь-якого населеного пункту України - від 3-х днів з урахуванням доставки.

 

Вартість основних видів ремонтних робіт пристроїв Samsung:

ПослугаВартість, грн.

Діагностика смартфона

безкоштовно*

або 150 – 480

Налаштування програмного забезпечення

275 – 480

Термінове відновлення програмного забезпечення

450 – 720

Збереження інформації

250 – 480

Прошивка телефону

275 – 480

Заміна дисплею / сенсорної панелі

350 – 1100

Заміна роз'єму навушників

350 – 1100

Заміна роз'єму зарядки usb

350 – 1100

Заміна мікрофона

350 – 1100

Заміна динаміка

350 – 1100

Заміна камери / скла камери

350 – 1100

Заміна механічних клавіш

350 – 1100

Заміна корпусних частин, кришок моноблоків

350 – 1100

Заміна акумуляторної батареї (для моноблоків)

350 – 1100

Заміна материнської плати

350 – 1100

Ремонт з використанням паяльної станції

450 – 950

Ультразвукова чистка після потрапляння води

600 – 1050


*Діагностика виконується безкоштовно за умови подальшого ремонту пристрою в мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» на платній основі.

Вартість та наявність необхідних деталей ви можете дізнатися попередньо за номерами інформаційної лінії, в чатах з менеджером та безпосередньо в сервісних центрам м.Київ.

тільки оригінальні і якісні комплектуючі Samsung

заміна дисплейного модуля на пристрої Samsung в терміни від 1 години в Києві та від 3 днів при безкоштовній кур'єрській доставці по всій Україні

наші інженери мають високу кваліфікацію та великий досвід для виконання ремонтно-відновлювальних робіт будь-якої складності

на виконані ремонтні роботи сервісний центр «РОБИМ ГУД» надає гарантію до 3 місяців (не поширюється на вигоряння OLED)