Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A30

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy A30Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A30 (оригінал)

2499 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy A30 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy A30 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy A30

В сервісний центр «РОБИМ ГУД» найчастіше звертаються для заміни дисплейного модуля Samsung Galaxy A30, який незважаючи на всі старання виробника легко розбити в результаті падіння або удару. Уникнути цього допоможе загартоване скло, яке краще наклеїти відразу після покупки телефону. Воно візьме на себе удар, запобігає появі тріщин і подряпин на дисплеї, протягом усього часу використання зберігаючи його первісний стан.

Але якщо сталася така неприємність, то краще відразу звернутися в професійний сервісний центр «РОБИМ ГУД». Без цього крізь тріщини в корпус може потрапляти пил і волога, що призведе до появи корозії. У гіршому випадку відбувається коротке замикання. Як наслідок, ремонт Samsung Galaxy A30 стає більш складним і дорогим, чого дуже легко уникнути завдяки своєчасній заміні.

Заміна захисного, сенсорного скла Samsung Galaxy A30

Коли ж потрібна заміна дисплея в телефоні? Вона може знадобитися не тільки в результаті пошкодження, але і внаслідок несправності контролера. До поломки може призвести волога, яка потрапляє на внутрішні механізми корпусу. Вона викликає корозію та сприяє коротке замикання. Звертайтеся до нас, щоб швидко та недорого усунути проблему будь-якої складності.

Заміна екрану потрібна в наступних випадках:

 • Повна несправність, при якій на ньому не з'являється зображення;
 • Поява смуг різного відтінку;
 • Виникнення плям білого або чорного кольору;
 • Наявність битих пікселів;
 • Слабка яскравість або перекручена передача кольору;
 • Тріщини та подряпини, які заважають нормальному використанню та підвищують ризик потрапляння вологи всередину корпусу. В такому випадку можлива заміна скла Samsung А30, але частіше доводиться замінювати дисплейний модуль в збірці.

Обов'язковим етапом при ремонті в сервісному центрі «РОБИМ ГУД»  виступає діагностика. Вона допоможе виявити та безпомилково визначити всі несправності. Так, іноді сенсор перестає реагувати на натискання в зв'язку з програмною помилкою, яку ми допоможемо усунути. Як правило, процес заміни дисплейного модуля займає не довше одного дня, адже ми розуміємо, наскільки важко зараз обходитися без смартфона.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy A30

Через 2-3 роки після покупки смартфона акумулятор погано тримає заряд. У певний момент доходить до того, що він зовсім не може працювати без підключення до зарядного пристрою. Єдиний варіант вирішення проблеми - його заміна на новий. Може пошкодитися USB-порт, роз'єм для навушників або зламатися розмовний динамік, внаслідок чого ви перестанете чути співрозмовника. Будь-яку несправність швидко та недорого Ви можете усунути у нас.

Переваги нашого сервісного центру:

 • Для заміни використовуються тільки якісні та сертифіковані деталі від перевірених виробників;
 • Майстри з великим досвідом роботи, перед якими немає нездійсненних завдань;
 • Гарантія, яка діє не тільки на встановлені запчастини, а й на виконану роботу;
 • Будь-який ремонт Samsung Galaxy A30 проводиться в стислі терміни. Найчастіше Ви можете забрати повністю справний гаджет вже в день звернення;
 • Вартість ремонту не змінюється та повідомляється Вам відразу після діагностики.

Звертайтеся в сервісний центр «РОБИМ ГУД», для швидкого та недорого ремонту Samsung Galaxy A30.