Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A31

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy A31Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A31 (оригінал)

2499 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy A31 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

850 грн.

1-2 години

*ЦЦіни на послуги ремонту Samsung Galaxy A31 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy A31

За статистикою однією з найчастіших причин звернення в сервісний центр «РОБИМ ГУД» є заміна дисплейного модуля телефону. Пошкодити його дуже легко. Часом для цього досить легкого удару або падіння. Але є кілька способів застрахувати себе від подібних неприємностей - використання захисного скла, плівки або правильно підібраного чохла, що прикриває не тільки корпус, але і дисплей. Це найдорожча деталь будь-якого телефону, тому нехтувати її захистом не варто.

Без захисних аксесуарів на ньому можуть з'явитися подряпини, тріщини та інші дефекти, що заважають нормальній роботі зі смартфоном. Через них в систему може проникати пил і волога. Згодом це призведе до того, що з ладу вийде не тільки дисплейний модуль, а й інші механізми, що тільки ускладнить ремонт і підвищить його вартість.

Заміна скла Samsung Galaxy A31

Заміна можлива не тільки в результаті отриманих пошкоджень, а й при несправності контролера, без якого дисплейний модуль втрачає свою функціональність. Несправність тачскрін визначити дуже легко - він перестає реагувати на натискання, що робить неможливим використання гаджета. До поломки може призвести потрапляння вологи, яка викликає коротке замикання та корозію важливих елементів системи.

Інші причини, у зв'язку з якими потрібно заміна екрану:

 • Дисплей повністю вийшов з ладу;
 • Поява смуг, які можуть бути будь-якого кольору, але найчастіше білі;
 • Наявність темних або світлих плям;
 • Биті пікселі. Найчастіше вони мають чорний відтінок;
 • Зниження яскравості або спотворення передачі кольору.

Для усунення будь-яких проблем з дисплеєм Samsung Galaxy A31 і заміни скла Ви можете звернутися в наш сервісний центр «РОБИМ ГУД». Ми робимо свою роботу якісно та швидко, надаючи на неї гарантію.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy A31

Нерідко виникають проблеми з акумулятором, особливо через кілька років використання. Він може роздутися, але на сучасній техніці таке відбувається рідко, зате батарейка втрачає свою ємність. Вона поступово деградує, втрачаючи здатність тримати заряд. У певний момент ситуація ускладнюється настільки, що смартфон починає вимкнутися, при цьому показуючи достатній рівень заряду. Ситуацію вирішує тільки заміна батарейки.

Можна зіткнутися з частими перезавантаженнями, до якому часто призводять системні збої. Ситуація вирішується відновленням прошивки.

Переваги нашого сервісного центру:

 • Фахівці сервісного центру «РОБИМ ГУД» мають стаж робити від 5 років, інженерам під силу провести ремонт будь-якої складності;
 • Робота виконується в день звернення та зазвичай займає не довше години;
 • Гарантія на всі надані послуги;
 • Відсутність передоплати;
 • Вартість буде відома Вам заздалегідь і не зміниться до моменту завершення робіт;
 • Використання виключно якісних і оригінальних комплектуючих.

Звертайтеся в сервісний центр «РОБИМ ГУД», для швидкого та недорого ремонту Samsung Galaxy A31.