Заміна дисплея в телефоні Samsung Galaxy A40

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy A40Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A40 (оригінал)

2099 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy A40 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy A40 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy А40

Дисплей - це найбільш вразлива частина будь-якого телефону, який бере на себе удар в разі падіння або інших механічних впливів. Здавалося б, що може бути простіше, ніж замінити дисплей, але є ряд складнощів. У минулому дисплей можна було замінювати окремо, що обходилося дуже дешево. Але, поява сенсорних дисплеїв ускладнило цей процес.

Конструкція включає в себе наступні елементи:

 • Дисплей, який відповідає за відображення зображення;
 • Тачскрін, що реагує на натискання;
 • Скло, яке виступає декоративним і захисним компонентом.

При цьому дисплейний модуль є цілісним. Всі деталі склеєні на виробництві, тому не можна купити і поміняти їх окремо, що ускладнює і здорожує процес заміни. Заміна дисплейного модуля займає від години до трьох годин.

Вона вимагає уваги до дрібниць і високої кваліфікації майстра. Тому доручити її можна лише професіоналам, в розпорядженні яких є всі необхідні матеріали та обладнання. На це ви можете розраховувати при зверненні до нас.

Заміна захисного скла Samsung Galaxy A40

Процедура проходить в кілька етапів. Вона вимагає професійного підходу та застосування спеціального оснащення:

 • Дисплей нагрівається, з чим допомагає впоратися особливий фен або нагрівальний майданчик. Це призводить до розм'якшення клею, яким скло кріпиться до тачскріну;
 • Спеціаліст, обережними рухами за допомогою ножа від'єднує скло від дисплейного модуля;
 • Розчинником прибирають залишки клею;
 • Нове скло кріпиться на клей, який за своїми властивостями не поступається заводському.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy A40

Найчастіша причина звернення до сервісного центру «РОБИМ ГУД» - проблеми з акумулятором. Він може роздутися або втратити свою ємність. У Samsung Galaxy A40 встановлюється надійна акумуляторна батарея, але вона розрахована на певну кількість циклів заряду / розряду. У зв'язку з цим вона поступово деградує та гірше тримає заряд, поки зовсім не виходить з ладу тільки від розетки.

Зламатися може мікрофон, динамік або порт USB Type-C, через якого стає неможливою зарядка акумулятора та синхронізація з комп'ютером. Фахівці нашого сервісного центру «РОБИМ ГУД» швидко та недорого усунуть будь-які несправності. Ви отримаєте назад повністю справний гаджет і гарантію на виконану роботу.

Переваги звернення в наш сервісний центр:

 • Прозоре ціноутворення. Вартість стає відомою після завершення діагностики. Ми узгодимо з вами список деталей, які будуть потрібні для заміни, повідомляємо підсумкову ціну та терміни проведення робіт;
 • У нас працюють найкращі фахівці, які добре знайомі з конструкцією Samsung Galaxy A40 та зможуть усунути будь-яку несправність;
 • На всі деталі та роботу наших майстрів діє гарантія, що дозволяє переконатися у високій якості послуг, що надаються;
 • У нас можливий терміновий ремонт від 15 хвилин. Ми цінуємо ваш час і розуміємо, наскільки важко зараз обходитися без смартфона;
 • Ми використовуємо тільки ліцензійний софт і передове устаткування;
 • Діагностика Вашого пристрою безкоштовна в разі подальшого ремонту в нас;
 • Свій склад запчастин, завдяки чому Вам не доведеться замовляти їх і чекати надходження до вашого міста.

Звертайтеся в сервісний центр «РОБИМ ГУД», для професійної заміни оригінального дисплея Samsung Galaxy A40.