Заміна екрану в телефоні Samsung Galaxy A50

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy A50Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A50 (оригінал)

2099 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy A50 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy A50 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy A50

Дисплей - це найбільш вразлива частина будь-якого телефону, який легко пошкодити внаслідок удару або падіння. Він є найдорожчою частиною пристрою, тому його потрібно берегти з перших днів використання, поклеїти захисне скло або плівку. Але багато хто нехтує цим, в результаті чого після механічних впливів на дисплеї залишаються подряпини, сколи та тріщини.

Вони заважають сприйняттю контенту та можуть становити небезпеку конструкції гаджета, адже крізь них всередину корпусу може просочуватися волога та пил. Вона призводить до появи корозії та окислення контактів, що тягне за собою вихід з ладу окремих деталей. У тому числі може бути дисплейний модуль. Тому при наявності пошкоджень ми рекомендуємо звернутися в сервісний центр «РОБИМ ГУД», де заміна дисплея Samsung А50 відбувається швидко і з гарантією.

Алгоритм заміни дисплейного модуля Samsung Galaxy A50

Проводиться апаратний ремонт, який не стосується програмного забезпечення. Відповідно всі дані, що зберігаються в пам'яті вашого смартфона, не постраждають. Для того, щоб новий дисплей прослужив довго, потрібно встановити його відповідно до рекомендацій виробника. Це можна зробити лише маючи всі необхідні знання та специфічне обладнання. Заміна скла Samsung Galaxy A50 в більшості випадків є неможливою. Але якщо розбите тільки скло, то можлива заміна його без матриці. Дізнатися можливість такої заміни можлива тільки після діагностики, яка встановить ступінь пошкоджень і стан всіх деталей.

Якщо зображення спотворене або відсутнє зовсім, то допоможе виключно повна заміна. Дисплейний модуль встановлюється в зборі. Він включає в себе тачскрін і сам дисплей. Якщо після падіння пошкодився не тільки дисплей, але і рамка, то вигідно буде замовити дисплейний модуль в зборі з рамкою.

Заміна зазвичай проводиться в наступних випадках:

  • Відсутнє зображення;
  • На поверхні дисплея є безліч дефектів - відколи, подряпини та тріщини;
  • Поява плям і смуг різного відтінку;
  • Порушення передачі кольору;
  • Падіння яскравості та чіткості зображення. По периметру дисплея можуть з'явитися биті пікселі або спостерігатися нерівномірна підсвітка.

Не всі фактори призводять до повної втрати працездатності, але вони заважають зручній роботі зі смартфоном.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy A50

Нерідко в сервісний центр «РОБИМ ГУД» звертаються для заміни зарядного роз'єму USB, з якого в певний момент починає випадати зарядний кабель.

Іншою поширеною проблемою є швидке розряджання гаджета, з якими особливо часто стикаються ті, хто любить пограти в ігри та сильно навантажує апарат. Акумулятор через 1-2 роки використання починає гірше тримати заряд, що призводить до необхідності його заміни на новий.

Переваги сервісного центру «РОБИМ ГУД»:

  • Ремонт Samsung Galaxy A50 здійснюється не тільки швидко, але за доступними цінами;
  • Ми укладаємо з вами договір, в якому прописується вартість послуг та терміни їх проведення;
  • Гарантія на деталі та роботу наших майстрів;
  • Використовуємо тільки перевірені запчастини.
  • Звертайтеся в сервісний центр «РОБИМ ГУД», для швидкого та недорого ремонту Samsung Galaxy A50.