Послуга заміни дисплея Samsung Galaxy A51

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy A51Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy A51 (оригінал)

2799 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy A51 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy A51 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy A51

В сервісний центр «РОБИМ ГУД» найчастіше звертаються для заміни дисплейного модуля Samsung Galaxy A51, який незважаючи на всі старання виробника легко розбити в результаті падіння або удару. Уникнути цього допоможе загартоване скло, яке краще наклеїти відразу після покупки телефону. Воно візьме на себе удар, запобігає появі тріщин і подряпин на дисплеї, протягом усього часу використання зберігаючи його первісний стан.

Але якщо сталася така неприємність, то краще відразу звернутися в професійний сервісний центр «РОБИМ ГУД». Без цього крізь тріщини в корпус може потрапляти пил і волога, що призведе до появи корозії. У гіршому випадку відбувається коротке замикання. Як наслідок, ремонт Samsung Galaxy A51 стає більш складним і дорогим, чого дуже легко уникнути завдяки своєчасній заміні.

Заміна захисного, сенсорного скла Samsung Galaxy A51

Є кілька варіантів вирішення проблеми з розбитим склом. Зрозуміти, який саме використовувати можна після діагностики нашими фахівцями:

  • Якщо розбите скло, то можна спробувати поміняти тільки його;
  • При спотворенні зображення та несправному тачскріні дисплейний модуль змінюється тільки в збірці. Це більш швидкий і надійний спосіб, яким ми Вам рекомендуємо скористатися;
  • Якщо після механічного впливу постраждала рамка, то краще встановити новий дисплейний модуль в зборі з рамкою.

Заміна дисплея - це найбільш дорогий вид ремонтних робіт, але з часом він зазвичай займає не довше години. Якщо вам потрібно відновити гаджет максимально якісно та швидко, то дисплейний модуль змінюється в зборі. Наші майстри професійно підходять до вирішення поставленого завдання, в силу чого не залишається зазорів, люфтів і не з'являються конфлікти на програмному рівні. Новий дисплей буде працювати як заводський, радуючи Вас соковитим і детальним зображенням з швидким відгуком на дотики. На всі деталі та нашу роботу діє гарантія терміном від трьох місяців.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy A51

Часто виникає проблема в роботі динаміків, внаслідок чого ви перестаєте чути співрозмовника. Не працювати також може мікрофон, при даній несправності співрозмовник не буде чути Вас і будуть проблеми при записі голосових повідомлень. Найчастіше до даної несправності призводить потрапляння пилу та вологи.

Багато користувачів скаржаться на проблеми при зарядженні пристрою. Якщо зарядка проходить не стабільно проблема може бути в роз'ємі USB, який потрібно змінити на новий. Якщо смартфон показує, що заряджається, але рівень заряду залишається незмінним, то несправний контролер, блок живлення або зарядний кабель.

Переваги нашого сервісного центру:

  • Фахівці сервісного центру «РОБИМ ГУД» мають стаж робити від 5 років, інженерам під силу провести ремонт будь-якої складності;
  • Робота виконується в день звернення та зазвичай займає не довше години;
  • Гарантія на всі надані послуги;
  • Відсутність передоплати;
  • Вартість буде відома Вам заздалегідь і не зміниться до моменту завершення робіт;
  • Використання виключно якісних і оригінальних комплектуючих.

Звертайтеся в сервісний центр «РОБИМ ГУД», для швидкого та недорого ремонту Samsung Galaxy A51.