Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy M10

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy M10Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy M10 (оригінал)

1699 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy M10 (оригінал)

700 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

550 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy M10 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy M10

Велика частина звернень в сервісний центр «РОБИМ ГУД» пов'язана з розбитим дисплеєм, який без загартованого скла або плівки може сильно постраждати від механічного впливу. Але не завжди причина в них. У деяких випадках спотворюється передача кольору, спотворюється зображення, з'являються жовті плями або тачскрін не реагує на натискання. Наші майстри використовуючи свій досвід і передове устаткування проведуть ремонт Samsung Galaxy M10 з гарантією до 1 року.

Заміна скла телефону Samsung Galaxy M10

Є кілька варіантів розвитку ситуації. На вибір впливає бюджет, який ви готові виділити на ремонт, тривалість проведення робіт і характер несправності:

При пошкодженні скла або несправності тачскрін, можлива заміна тільки його. Ви збережете свій дисплей, а отже менше заплатите при купівлі запчастин, але така робота займає більше часу;

При відсутності зображення та спотвореної передачі кольору доводиться замінювати дисплейний модуль в зборі. Але в цьому випадку Ви маєте переваги, адже заміна пройде значно швидше;

Якщо внаслідок перенесеного впливу постраждав не тільки дисплей, але і середня частина корпусу, то доведеться замовити оригінальний дисплейний модуль в зборі з рамкою та середньою частиною.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy M10

  1. Смартфон мимовільно перезавантажується та «зависає». Це може супроводжуватися несправним Bluetooth і несправністю додатків. Проблема може носити як апаратний, так і програмний характер, тому перш за все важлива діагностика. Вона вкаже, що саме несправне та як відновити працездатність пристрою. Але в більшості випадків до цього призводить проблемна прошивка або зараження вірусами, тому в такій ситуації допомагає скидання до заводських налаштувань.
  2. Телефон не знаходить мережу. Якщо ви впевнені, що з СІМ-картою немає проблем, то можливо проблема з контактами або радіомодулем на самому смартфоні.
  3. Відсутність реакції на підключення зарядного пристрою або Samsung Galaxy M10 зовсім не вмикається. За даними статистики лише 10% звернень в сервіс «РОБИМ ГУД» пов'язані зі заводським браком. Решта випадків припадають на необережне використання - падіння, удари або під впливом води, після чого девайс часто перестає вмикатися або починає працювати з перебоями. Якщо проблема тільки зарядки – можлива несправність контролера, розшатаний роз'єм або пошкоджений кабель, тому перш за все спробуйте підключити інший.

Переваги нашого сервісного центру

  • Використовуємо тільки оригінальні запчастини, які можна підібрати на нашому складі;
  • Деталі закуповуються безпосередньо у виробника, що дозволяє переконатися в їх якості;
  • На будь-який ремонт діє гарантія;
  • Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки та акційні пропозиції;
  • Зручний графік роботи та професійна діагностика, яка буде безкоштовною в разі подальшого ремонту Samsung Galaxy M10 в сервісному центрі «РОБИМ ГУД».