Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy M11 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy M11Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy M11 (оригінал)

2499 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy M11 (оригінал)

1100 грн.

1-2 години

Заміна нижней платы с разъемом зарядки

850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy M11 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy M 11

Дисплей - це слабке місце будь-якого телефону, яке потребує дбайливого ставлення, а ще краще спеціального захисту. Якщо ви хочете, щоб Samsung Galaxy M11 прослужив довго та не привів до необхідності дорогого ремонту, з перших днів наклейте загартоване скло. У разі падіння воно візьме основний удар на себе, тим самим захистивши дорогу деталь від пошкоджень. Без нього велика ймовірність появи тріщин, сколів, глибоких подряпин та інших дефектів, що заважають нормальній роботі з гаджетом.

Крім того, крізь подібні дефекти всередину може проникати волога, що викликає коротке замикання та появу корозії. Якщо допустити це, то разом з дисплеєм Вам доведеться замінити інші життєво важливі деталі. Звернувшись в наш сервісний центр «РОБИМ ГУД» Ви зможете замінити дисплей Samsung Galaxy M11 та провести будь-який інший ремонт на якісному обладнанні. Наші майстри давно працюють в цій сфері, що дозволяє їм впоратися із завданням будь-якої складності.

Заміна скла телефону Samsung Galaxy M11

Дисплейний модуль коштує дорого, в зв'язку з чим в деяких випадках раціонально замінити тільки скло. Можливість цього стане відомою після безкоштовної діагностики нашими фахівцями. Як правило, скло змінюється при несправному тачскріна та появі тріщин. Але якщо постраждала рамка, присутнє спотворення кольору або зовсім відсутнє зображення – необхідна заміна дисплейного модуля в збірці. До проблем з дисплеєм часто призводять падіння, сильний тиск на нього або пролита рідина. Причому результат її впливу може проявитися не відразу, а з часом. Вона призводить до появи корозії та окислення контактів.

Інші типові поломки телефону Samsung Galaxy M11

  • Швидко сідає батарея. Як правило, користувачі стикаються з цим через кілька років після покупки телефону. Деградація АКБ помітно прискорюється, якщо ви користуєтеся не оригінальна зарядним блоком або кабелем.
  • При розмові не чути співрозмовника. Потрапляння дрібних частинок бруду та сміття нерідко виводить з ладу динаміки, через що в один момент ви перестаєте чути співрозмовника.
  • Несправність мікрофона. Буває навпаки - ви прекрасно чуєте співрозмовника, а він вас ні. До цього призводить несправний мікрофон. Часто він пошкоджується після падіння або при потраплянні рідини. Діагностика допоможе зрозуміти, в чому саме проблема та як з нею боротися. В цілому Samsung Galaxy M11 - це дуже надійний телефон і більшість несправностей виникають у зв'язку з необережним використанням.

Переваги сервісного центру «РОБИМ ГУД»

  • Можливість термінового ремонту Samsung Galaxy M11, який займає від 15 хвилин. Швидко можна провести такі маніпуляції, як заміна дисплейного модуля, порту, акумулятора, мікрофона або динаміка;
  • Тільки перевірені комплектуючі, мають оригінальне походження та гарантію;
  • Доступна вартість на всі види послуг і знижки для постійних клієнтів;
  • Професіоналізм майстрів поєднується з передовим обладнанням, яке використовується для діагностики та проведення відновлювальних робіт.