Замена дисплея у телефонах Samsung Galaxy M20

Заміна основних комплектуючих

Заміна деталі Samsung Galaxy M20Вартість*Терміни**

Заміна дисплейного модуля Samsung Galaxy M20 (оригінал)

2099 грн.

1 година

Заміна акумулятора Samsung Galaxy M20 (оригінал)

990 грн.

1-2 години

Заміна нижньої плати з роз'ємом зарядки

750 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Samsung Galaxy M20 включають вартість комплектуючих і послуг, вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість послугу за телефонами інформаційної лінії, онлайн чаті та безпосередньо у сервісному центрі в м.Київ.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплейного модуля в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля телефону Samsung Galaxy M20

Сучасні смартфони виходять украй надійними, чому сприяє суворий контроль якості на виробництві, використання перевірених запчастин і передового обладнання, що зводить до мінімуму людський фактор. Завдяки зусиллям виробників в сервісний центр в зв'язку із заводським дефектом звертаються не частіше, ніж в 10% випадків. Решта припадають на необережне користування пристроєм і використання неоригінальних аксесуарів.

Однією з найбільш частих причин звернення до сервісного центру є заміна дисплея Samsung Galaxy M20, який бере на себе удар в разі падіння. Хоч його прикриває загартоване скло, але все залежить від випадку. Уникнути подібних наслідків допоможе тільки захисне скло.

Заміна скла телефону Samsung Galaxy M20

Якщо ви розбили дисплей, то є кілька способів вирішення проблеми. Дізнатися, який краще обрати серед них Ви зможете відразу після діагностики, яка дозволить в цілому оцінити стан деталі та ступінь її ушкодження:

  • Якщо пошкоджено скло, а сенсор або не реагує належним чином, або працює з перебоями, то можна замінити тільки скло. При цьому ми збережемо заводський дисплей, так як він не постраждав;
  • При спотворенні або відсутності картинки доведеться замінювати дисплейний модуль в зборі. Він включає в себе тачскрін і сам дисплей;
  • Якщо ушкодилася ще рамка, то встановлюється оригінальний дисплейний модуль в зборі з рамкою, а також середньою частиною.

Інші типові несправності телефону Samsung Galaxy M20

  • В сервісний центр часто звертаються зі скаргами на несправний динамік, мікрофон і клавіші. У міру використання вони зношуються та засмічуються пилом, що в певний момент призводить до їх повного виходу з ладу. Усунути подібні несправності можна протягом години за умови наявності всіх потрібних запчастин і навичок;
  • Пошкодження корпусу. При падінні може постраждати не тільки екран, але і корпус, особливо якщо він скляний;
  • Збої в роботі операційної системи. Вони можуть проявлятися по-різному - повільність інтерфейсу, збої, помилки в роботі додатків, мимовільні перезавантаження, непрацездатність окремих функцій;
  • Акумуляторна батарея швидко втрачає заряд. Як правило, з цим вперше стикаєшся через кілька років експлуатації, але все залежить від умов використання. Якщо ви користуєтеся неоригінальним зарядним блоком і кабелем, то акумулятор швидше вийде з ладу.