Ремонт мобільних гаджетів та електротранспорту XIAOMI

Авторизація бренду Xiaomi - сервісний центр РОБИМ ГУД, Київ

Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» є авторизованим сервісним партнером офіційного, ексклюзивного дистриб'ютора продукції ТМ XIAOMI в Україні.

У сервісних центрах «РОБИМ ГУД» Ви можете отримати консультацію з питань обслуговування та ремонту смартфонів, ноутбуків, електровелосипедів, гіроскутерів, моноколес, смарт-годинників, фітнес-браслетів, смарт-тв, телевізорів, роботів пилососів та інших продуктів ТМ XIAOMI.

Сертифіковані інженери проводять ремонтні роботи на високоточному обладнанні  та використовують для продукції XIAOMI оригінальні комплектуючі від заводу-виробника.

Ремонт популярних моделей XIAOMI в сервісних центрах «РОБИМ ГУД» здійснюється на місці протягом години. Оскільки клієнти полюбляють XIAOMI за оптимальне співвідношення ціни, характеристик і якості, ми встановлюємо мінімально можливі ціни на ремонт всього модельного ряду XIAOMI.

Звернувшись в «РОБИМ ГУД» Ви можете бути впевнені, що Вас не обманять, що не підкинуть підробку або колишнього вживання (б/у) запчастини в гонитві за мінімальною вартістю ремонту. Ми надаємо гарантію на всі наші запчастини та послуги оскільки впевнені в якості оригінальних комплектуючих від виробника XIAOMI.

Найчастіше наші клієнти стикаються з подібними проблемами:

  • дисплей або тачскрін телефону пошкоджений в результаті падіння, сенсор не реагує на натискання, зображення відсутнє або спотворене – виникає необхідність заміна дисплея, шлейфів або плати після діагностики;
  • не працює гарнітура або роз'єм зарядки, вплив механічних дій - необхідна пайка або заміна коннектора usb, аудіо роз'єму;
  • подряпини, вм'ятини на корпусі - повернемо естетичну красу вашого пристрою;
  • збої чи «глюки» в роботі смартфона або планшета, китайські ієрогліфи та інше – проблему з програмним забезпеченням вирішать наші інженери.
Замена дисплеев и стекла на телефонах Xiaomi

Пошуки сервісного центру по ремонту китайської техніки часто стає справжнім випробуванням для споживачів, так як при розумній ціні на пристрої, китайські виробники, часто, мало стурбовані їх обслуговуванням. Найчастіше, це повна відсутність запчастин і авторизованих сервісних центрів в принципі, що породжує ринок неякісних підробок комплектуючих і низького рівня послуг.

Розуміючи проблему, ми стали уповноваженим сервісним центром Xiaomi для українців і забезпечили поставки оригінальних комплектуючих від виробника, підвищили кваліфікацію інженерів для професійного ремонту техніки цього бренду, розібрали та відремонтували тисячі апаратів Xiaomi та вдихнули в них друге життя для наших клієнтів.

Довіряючи ремонт Xiaomi сервісного центру «РОБИМ ГУД» ви можете бути впевнені:

Після падіння телефону розбитий дисплей - це не трагедія, а прикра неприємність, яку можна усунути заміною дисплея протягом години в Києві або ж за кілька днів, за допомогою безкоштовної кур'єрської доставки в ремонт для всіх жителів України.

Ремонт буде виконаний швидко або навіть терміново, за вашим бажанням, так як ми маємо власний склад запчастин і вам не доведеться чекати тижні чи навіть місяці свій апарат з сервісу.

В телефон будуть встановлені тільки оригінальні комплектуючі, так як ми отримуємо їх від виробника, а не закуповуємо у сумнівних китайських підприємців.

У більшості випадках, ми зможемо зберегти вашу інформацію, і ви навіть зможете забути, що вашій техніці довелося побувати в сервісі.

Вам не потрібно телефонувати та уточнювати стан вашого пристрою, наш онлайн сервіс перевірки статусу ремонту доступний на сайті в будь-який час.

Довіряйте обслуговування свого пристрою лише професіоналам - звертайтеся в один з наших сервісних центрів в Києві або замовте безкоштовну кур'єрську доставку на сайті або по телефону та залиште час для улюблених справ, замість очікування в черзі, а сервісний центр «РОБИМ ГУД» подбає про вашу техніці.

Вартість послуг з ремонту телефонів Xiaomi

ПослугаВартість, грн.

Діагностика пристрою

безкоштовно * або 150 - 480

Налаштування програмного забезпечення

275 - 480

Термінове відновлення програмного забезпечення

450 - 720

Збереження інформації

250 - 480

Прошивка телефону

275 - 480

Заміна дисплея / сенсорної панелі

350 - 1100

Заміна роз'єму навушників

350 - 1100

Заміна роз'єму зарядки usb

350 - 1100

Заміна мікрофона

350 - 1100

Заміна динаміка

350 - 1100

Заміна камери / скла камери

350 - 1100

Заміна механічних клавіш

350 - 1100

Заміна корпусних частин, кришки моноблоків

350 - 1100

Заміна акумуляторної батареї (для моноблоків)

350 - 1100

Заміна материнської плати

350 - 1100

Ремонт з використанням паяльної станції

450 - 950

Ультразвукова чистка після потрапляння води

600 - 1050

*Діагностика виконується безкоштовно за умови подальшого ремонту пристрою в мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» на платній основі.