Ремонт телефонів Xiaomi Mi 8 Lite - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Mi 8 LiteВартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

2350 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

2000 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

1200 грн.

1-3 дня

Установка копії дисплея високої якості

1600 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Mi 8 Lite містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля в смартфоні Xiaomi Mi 8 Lite - це найчастіша причина звернення клієнтів у сервісний центр. Найчастіше така необхідність виникає після пошкодження тач-скріну (розбиття сенсорного скла з відтворенням зображення на дисплеї без спотворень, сенсор при цьому може залишатися в робочому стані). Якщо ж у Вас зображення не відображається чи спотворене, або з'явилися плями – це свідчить про пошкодження матриці дисплея. Ще однією причиною непрацюючого дисплейного модуля може бути волога, яка потрапила всередину корпусу.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Mi 8 Lite - це найпростіший і найвигідніший варіант, але в той же час і найдорожчий. Дисплей, який встановлюється при ремонті є таким же, який встановлюється виробником. В сервісному центрі «РОБИМ ГУД» встановлення дисплейного модуля проводиться в максимально короткі терміни (від 30 хвилин). Ідеально встановлюється в корпусну частину, відповідає за показниками яскравості та кольору, не має конфліктів з програмним забезпеченням. З таким дисплейним модулем Ваш пристрій буде виглядати, як новий! Варто відзначити, що оригінальний дисплей постачається тільки авторизованим сервісним центрам Xiaomi. На встановлені оригінальні запчастини ми надаємо гарантію 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

Даний варіант ремонту передбачає те, що Вам буде встановлений попередньо відновлений оригінальний дисплей Mi 8 Lite, який був знятий з іншого пристрою, після чого на ньому було переклеєне сенсорне скло. Цей варіант є більш бюджетним у порівнянні з попереднім, але одночасно потрібно розуміти, що замінене скло може не відповідати оригінальному по товщині, якості олеофобного покриття та стійкістю до подряпин та механічних пошкоджень. Для установки даного виду дисплея Ваша рамка не повинна мати великих недоліків і тріщин.

Заміна скла на Xiaomi Mi 8 Lite

Даний спосіб практично ідентичний попередньому виду ремонту, за винятком того, що в даному випадку буде використаний дисплей з Вашого пристрою. Такий спосіб є більш економним, але одночасно тривалим. Терміни ремонту можуть становити 1-3 дні. Також потрібно розуміти, що цей варіант не підійде користувачам, у яких на дисплеї присутні жовті плями, спотворення та биті пікселі.

Установка копії екрану високої якості

На сьогоднішній день на ринку деталей знаходиться безліч копій дисплеїв для Xiaomi Mi 8 Lite, але ми вибираємо тільки перевірених постачальників, з якими працюємо вже не перший рік. Важливо розуміти, що установка копії дисплея для Mi 8 Lite є найбільш доступним варіантом, але при цьому копія може не відповідати оригіналу по ряду показників, таким як передача кольору, яскравість, може мати засвітки. На копію екрану ми надаємо гарантію терміном в 1 місяць.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Mi 8 Lite

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 1200грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 1000 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 1000 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 5000 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 600 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин.