Ремонт телефонів Xiaomi Mi 9T - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Mi 9ТВартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

3350 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

2800 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

1500 грн.

1-2 дня

Установка копії дисплея високої якості

2900 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Mi 9T містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля в смартфоні Xiaomi Mi 9T - це найчастіша причина звернення клієнтів у сервісний центр. Причинами можуть бути, як розбите сенсорне скло, так і вплив рідини всередину корпусу. Характер збитків може естетичним (розбите скло), так і більш проблемним (непрацюючий сенсор, відсутність будь-якого зображення, або його спотворення).

Заміна на оригінальний Super AMOLED дисплей в рамці

Заміна оригінального дисплея для Mi 9T - це найдорожчий, але в той же час найшвидший та резонний спосіб відновлення працездатності пристрою. Так як ми є авторизованим сервісним центром Xiaomi в Україні, ми отримуємо такі дисплейні модулі безпосередньо від виробника. Даний дисплей постачається в збірці рамка з бічними гранями корпусу, завдяки чому він встановлюється в максимально короткі терміни (від 30 хвилин до години), не має люфтів чи зазорів і повністю відповідає оригіналу за всіма параметрами.

Гарантія на замінену деталь становить 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

У даному варіанті ремонту Вам буде встановлений попередньо відновлений оригінальний дисплей Mi 9T, який попередньо був знятий з іншого пристрою та відновлений за допомогою переклеювання сенсорного скла. Цей варіант є більш дешевим, якщо порівнювати з оригінальним дисплеєм у рамці, але одночасно потрібно бути готовим до того, що замінене скло може не відповідати оригінальному по товщині сенсорного скла, якості олеофобного покриття та стійкості до механічних пошкоджень.
Оскільки даний дисплей встановлюється в рамку Вашого пристрою, на ній не повинно бути дефектів.

Заміна скла на Xiaomi Mi 9T

Цей спосіб ремонту практично ідентичний процедурі, яка використовується в попередньому способі, за винятком того, що для ремонту буде використана матриця Вашого дисплея. Такий спосіб є більш доступним, але одночасно більш тривалим (1-3 дні). Цей вид ремонту підійде тільки користувачам, у яких відсутні проблеми із зображенням, але не підійде, якщо на дисплеї є жовті плями чи присутні спотворення зображення або биті пікселі.

Установка копії дисплейного модуля високої якості

Сьогодні існує безліч копій екранів для Xiaomi Mi 9T, але неймовірно рідко можливо знайти Super AMOLED матрицю. Ми вибираємо тільки перевірених постачальників, з якими працюємо вже не перший рік. Установка копії екрану для Mi 9T є найбільш бюджетним варіантом, але при цьому копія може не відповідати оригіналу по ряду параметрів: передача кольору, яскравість, насиченість кольорів, може не підтримувати режим 10 одночасних натискань та мати конфлікти з програмним забезпеченням.

На копію дисплея ми надаємо гарантію 1 місяць від дати ремонту.

Вартість ремонтних послуг  Xiaomi Mi 9T

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 1500грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 1000 грн.

від 30 хв.

Заміна задньої кришки

від 1100 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 6000 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 700 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин