Ремонт телефонів Xiaomi Mi A2 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Mi A2Вартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

1900 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1300 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

800 грн.

1-3 дня

Установка копії дисплея високої якості

1400 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Mi A2 містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля в смартфоні Xiaomi Mi A2 - це найчастіша причина звернення клієнтів у сервісний центр. Причинами можуть бути, як розбите сенсорне скло, так і вплив рідини всередину корпусу. Характер збитків може естетичним (розбите скло), так і більш проблемним (непрацюючий сенсор, відсутність будь-якого зображення, або його спотворення).

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Mi A2 - це найпростіший, але найдорожчий варіант. Так як ми є авторизованим сервісним центром Xiaomi в Україні, ми отримуємо оригінальні дисплейні модулі безпосередньо від виробника. Даний дисплей поставляється в збірці разом з рамкою, завдяки чому робота по заміні виконується в максимально короткі терміни (від 30 хвилин до години). Даний дисплейний модуль не має люфту при натисканні на корпус, не має зазорів і повністю відповідає оригіналу за всіма параметрами. Гарантія на замінену деталь - 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

Заміна оригінального дисплея для Mi A2 - це найпростіший і найвигідніший варіант, але в той же час і найдорожчий. Дисплей, який встановлюється при ремонті є таким же, який встановлюється виробником. В сервісному центрі «РОБИМ ГУД» встановлення дисплейного модуля проводиться в максимально короткі терміни (від 30 хвилин до 1 години). Після заміни відсутній будь-який люфт при натисканні на корпус. Якість дисплейного модуля повністю відповідає встановленому оригіналу виробником за всіма параметрами: олеофобним покриття, товщиною скла, колірної гамми, яскравості. Гарантія на встановлену деталь становить 3 місяці.

Заміна скла на Xiaomi Mi A2

Цей спосіб ремонту є найбільш доступним в порівнянні з іншими варіантами, а й одночасно більш тривалим і трудомістким. Він має практично ті ж процедури, які використовувалися в попередньому способі, окрім того, що для переклеювання буде використана матриця Вашого дисплея, тому якщо у Вас є будь-які проблеми з матрицею, даний спосіб їх не вирішить.

Установка копії дисплея високої якості

На сьогодні доступні до замовлення безліч копій дисплеїв для Xiaomi Mi A2 - від дешевих до більш дорогих (в зборі з рамкою). Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які постачають деталі високої якості, завдяки чому можемо забезпечити клієнту гарантію терміном в 1 місяць. Установка копії дисплеїв для Mi А2 є найбільш доступним варіантом, але при необхідно пам'ятати, що навіть сама високоякісна копія може не відповідати за низкою показників: передача кольору, яскравість, насиченість фарб; може не підтримувати функцію десяти одночасних натискань та мати конфлікти на рівні програмного забезпечення.

Вартість ремонтних послуг  Xiaomi Mi А2

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 800грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 4200 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 500 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин