Ремонт телефонів Xiaomi Pocophone F1 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Pocophone F1Вартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

2200 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1800 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

1300 грн.

1-2 дня

Установка копії дисплея високої якості

1950 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту XIAOMI POCOPHONE F1 містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля в смартфоні XIAOMI POCOPHONE F1 - це найчастіша причина звернення клієнтів у сервісний центр. Найчастіше така необхідність виникає після пошкодження тач-скріну (розбиття сенсорного скла з відтворенням зображення на дисплеї без спотворень, сенсор при цьому може залишатися в робочому стані). Якщо ж у Вас зображення не відображається чи спотворене, або з'явилися плями – це свідчить про пошкодження матриці дисплея. Ще однією причиною непрацюючого дисплейного модуля може бути волога, яка потрапила всередину корпусу.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для POCOPHONE F1 - це найбільш вигідний варіант, хоч в той же час і найдорожчий. Дисплей є ідентичним тому, який був встановлений «з коробки» - він є ідентичним за яскравістю, передачею кольору та іншими параметрами. Такі дисплеї доступні для замовлення тільки авторизованим сервісним центрам Xiaomi та в основному використовуються для гарантійних ремонтів, але часом за бажанням клієнта і на платній основі. Такий дисплей встановлюється в максимально короткі терміни (протягом півгодини-години), не має конфліктів із програмним забезпеченням пристрою.

При установці даного дисплея Ваш смартфон на вигляд буде, як новий!

Установка відновленого дисплея

Даний спосіб ремонту полягає  у тому, що Вам буде встановлений оригінальний дисплей, який попередньо був взятий з іншого смартфона POCOPHONE F1. Після чого зрізане та переклеєне сенсорне скло буде встановлене на Ваш пристрій. Але варто розуміти, що навіть найкраще за якістю сенсорне скло може поступатися оригіналу по ряду показників: по товщині сенсорного скла, якості олеофобного покриття та стійкістю до механічних пошкоджень. Цей недолік при необхідності можна вирішити шляхом поклейки захисного скла поверх дисплея.
Для установки даного дисплея, рамка Вашого телефону не повинна мати великих пошкоджень, інакше можуть виникнути зазори.

Заміна скла на XIAOMI POCOPHONE F1

Даний варіант є найбільш доступним, якщо порівнювати його з попередніми варіантами, а й одночасно більш тривалим і трудомістким, адже ремонтні роботи можуть здійснюватися від 1 до 3 днів. Цей спосіб включає в собі практично ті ж процедури, які використовувалися в попередньому варіанті ремонту, крім того, що для переклеювання буде використовуватися матриця Вашого дисплея, тому цей спосіб підійде тільки тим, хто бажає змінити естетичний вигляд пристрою (розбите скло дисплейного модуля).

Установка копії дисплея високої якості

Як ми всі знаємо, на сьогоднішній день існує безліч копій дисплеїв для XIAOMI POCOPHONE F1 - від дешевих (з великою кількістю недоліків) до більш дорожчих (вищої якості, без особливих недоліків). Наша компанія працює тільки з перевіреними деталями високої якості, завдяки чому можемо забезпечити клієнту гарантію терміном в 1 місяць.

Установка копії екрану - це вибір клієнта, який має бажання заощадити та готовий «закрити очі» на якість передачі кольору, яскравість, швидкість спрацьовування сенсора і конфлікти на програмному рівні.

Вартість ремонтних послуг XIAOMI POCOPHONE F1

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 800грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 3500 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 400 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин