Ремонт телефонів Xiaomi Redmi 5 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Redmi 5Вартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

1550 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1150 грн.

1-2 години

Установка копії дисплея високої якості

1100 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Redmi 5 містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Необхідність в заміні дисплея Xiaomi Redmi 5 виникає найчастіше через механічні пошкодження

  • Тріщини сенсорного скла дисплея, коли зображення на дисплеї залишається без спотворень, при цьому смартфон може реагувати на дотики по всьому дисплею або в окремих ділянках;
  • Матриці дисплея, коли картинка дисплея має спотворення, плями або зображення немає зовсім.

Також однією з причин непрацюючого дисплея Redmi 5 може бути від впливу рідини всередині смартфона, яке в свою чергу може призвести до несправності миттєво або через деякий час в результаті утворення окислень на материнській платі, роз'ємі або шлейфах підключення.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Redmi 5 - це найдорожчий варіант, але при цьому найшвидший (за півгодини - годину). Оригінальний дисплейний модуль виконаний в зборі з рамкою та середньою частиною, завдяки чому роботи по його заміні проходять в максимально короткий термін. Після такого ремонту відсутні люфти корпуса  та дисплейного модуля з рамкою, немає конфліктів на програмному рівні. «РОБИМ ГУД» є офіційним сервісним центром Xiaomi в Україні, завдяки чому ми отримуємо доступ до оригінальних запчастинах, як для гарантійних, так і для сервісних ремонтів. На замінений оригінальний екран надаємо гарантію 3 місяці. Після ремонту з установкою даного дисплея Ваш смартфон буде виглядати як новий!

Установка відновленого дисплея

Даний тип ремонту передбачає, що Вам буде встановлений оригінальний екран, який попередньо був знятий з іншого пристрою Xiaomi Redmi 5 з розбитим склом або непрацюючим сенсором і відновлений шляхом зрізання сенсорного скла та в подальшому його переклеювання. Такий варіант є більш дешевим, якщо порівнювати зі заміною на оригінальний дисплейний модуль в рамці, але при цьому копія сенсорного скла може відрізнятися по товщині, якості олеофобного покриття та стійкості до механічних впливів. Цей недолік усувається шляхом поклейки захисного скла. Важливо розуміти, що відновлений дисплей вклеюється у вашу рамку, відповідно, вона повинна бути без пошкоджень, а середня частина корпусу бути без деформацій, інакше можуть виникнути великі зазори.

Заміна скла на Xiaomi Redmi 5

Заміна скла в вашому смартфоні практично точно повторює послугу установки відновленого дисплея Redmi 5, за винятком того, що для переклеювання використовується дисплей, знятий саме з Вашого гаджета. Цей ремонт дозволяє заощадити кошти, за умови, що збільшений термін ремонту (від 1 до 3 днів) для Вас не є критичним.

Установка копії дисплея високої якості

Ринок переповнений копіями дисплеїв для Xiaomi Redmi 5 різної якості, в яких не легко розібратися навіть інженерам сервісного центру. З'ясувати якість копії можливо тільки після підключення до смартфону. Ми обираємо копії для кожної моделі телефону лише у перевірених постачальників деталей і тестуємо зразки з кожної поставки, в результаті чого можемо запропонувати найоптимальніший варіант за розумною ціною.

Але, що важливо знати. Копії дисплеїв завжди мають більш низьку яскравість, що більш помітно при прямих сонячних променях, так само не завжди підтримують 10 одночасних дотиків, можуть мати невеликі зазори при установці в корпус (люфт). Також бувають проблеми на програмному рівні, можуть бути присутні мерехтіння та точкові засвіти, повільний відгук на натискання.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Redmi 5

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 800грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 500 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 3500 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 400 грн.

від 1 години

*Ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин