Ремонт телефонів Xiaomi Redmi 5 Plus - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Redmi 5 PlusВартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

1600 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1300 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

800 грн.

1-3 дня

Установка копії дисплея високої якості

1100 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Redmi 5 Plus містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна дисплейного модуля в смартфоні Xiaomi Redmi 5 Plus - це найчастіша причина звернення клієнтів у сервісний центр. Причинами можуть бути, як розбите сенсорне скло, так і вплив рідини всередину корпусу. Характер збитків може естетичним (розбите скло), так і більш проблемним (непрацюючий сенсор, відсутність будь-якого зображення, або його спотворення).

Існує кілька шляхів вирішення даної проблеми, в залежності від самої проблеми, бюджету та термінів готовності:

  • якщо розбите скло, некоректно або зовсім не працює сенсор - заміна тільки сенсорного скла, залишивши свій дисплей;
  • якщо спотворене зображення або зовсім відсутня - необхідно змінювати дисплейний модуль в зборі (тачскрін + дисплей);
  • якщо ж в результаті падіння постраждала рамка та середня частина корпусу - слід встановити оригінальний дисплейний модуль, який виконаний у зборі з рамкою та середньою частиною.

Нижче зупинимося на кожному варіанті заміни дисплея Xiaomi Redmi 5 Plus більш докладно.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Redmi 5 Plus - це найдорожчий варіант, але при цьому найшвидший (за півгодини - годину). Оригінальний дисплейний модуль виконаний в зборі з рамкою та середньою частиною, завдяки чому роботи по його заміні проходять в максимально короткий термін. Після такого ремонту відсутні люфти корпуса  та дисплейного модуля з рамкою, немає конфліктів на програмному рівні. «РОБИМ ГУД» є офіційним сервісним центром Xiaomi в Україні, завдяки чому ми отримуємо доступ до оригінальних запчастинах, як для гарантійних, так і для сервісних ремонтів. На замінений оригінальний екран надаємо гарантію 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

Даний тип ремонту передбачає, що Вам буде встановлений оригінальний екран, який попередньо був знятий з іншого пристрою Xiaomi Redmi 5 Plus з розбитим склом або непрацюючим сенсором і відновлений шляхом зрізання сенсорного скла та в подальшому його переклеювання. Такий варіант є більш дешевим, якщо порівнювати зі заміною на оригінальний дисплейний модуль в рамці, але при цьому копія сенсорного скла може відрізнятися по товщині, якості олеофобного покриття та стійкості до механічних впливів. Цей недолік усувається шляхом поклейки захисного скла. Важливо розуміти, що відновлений дисплей вклеюється у вашу рамку, відповідно, вона повинна бути без пошкоджень, а середня частина корпусу бути без деформацій, інакше можуть виникнути великі зазори.

Заміна скла на Xiaomi Redmi 5 Plus

Ця процедура цілком і повністю повторює попередній спосіб, за винятком того, що для ремонту буде використовуватися матриця саме Вашого пристрою. Цей варіант підійде всім, хто бажає заощадити та готовий почекати 1-3 дні.

Установка копії дисплея високої якості

Всі ми знаємо та бачили в Інтернеті велику кількість дисплеїв різної якості, які обрати для Xiaomi Redmi 5 Plus часом складно навіть кращим інженерам сервісного центру. Ми віддаємо перевагу роботі тільки з перевіреними постачальниками запчастин, завдяки чому надаємо своїм клієнтам місячну гарантію на замінену деталь. Копія екрану може мати меншу яскравість, передача кольору може бути більш тьмяною, також копія може не підтримувати функцію 10-ти одночасних натискань. Також при використанні копії екрану можуть бути присутніми невеликі зазори між дисплеєм і рамкою, це пов'язано з тим, що копія може бути трохи менше за розміром.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Redmi 5 Plus

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 800грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 4950 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 400 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин