Ремонт телефонів Xiaomi Redmi Note 5 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 5Вартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

1900 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1200 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

900 грн.

1-3 дня

Установка копії дисплея високої якості

1000 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Redmi Note 5 містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна екрану в смартфоні Xiaomi Redmi Note 5 є найбільш поширеною причиною звернень до сервісного центру. Необхідність в заміні дисплея виникає найчастіше через механічних пошкоджень:

  • сенсорного скла дисплея, коли зображення залишається без спотворень, а помітні тільки тріщини, при цьому смартфон може реагувати на дотики по всьому дисплею або в окремих ділянках;
  • матриці дисплея, коли картинка на має спотворення, плями або зображення немає зовсім.

Причиною непрацюючого дисплея Redmi Note 5 також може бути потрапляння води всередину смартфона, яке може привести до несправності миттєво або через  деякий час в результаті утворення окислень.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Redmi Note 5 - це найдорожчий варіант, але при цьому найшвидший (за півгодини - годину). Оригінальний дисплейний модуль виконаний в зборі з рамкою та середньою частиною, завдяки чому роботи по його заміні проходять в максимально короткий термін. Після такого ремонту відсутні люфти корпуса  та дисплейного модуля з рамкою, немає конфліктів на програмному рівні. «РОБИМ ГУД» є офіційним сервісним центром Xiaomi в Україні, завдяки чому ми отримуємо доступ до оригінальних запчастинах, як для гарантійних, так і для сервісних ремонтів. На замінений оригінальний екран надаємо гарантію 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

Даний тип ремонту передбачає, що Вам буде встановлений оригінальний екран, який попередньо був знятий з іншого пристрою Xiaomi Redmi Note 5 з розбитим склом або непрацюючим сенсором і відновлений шляхом зрізання сенсорного скла та в подальшому його переклеювання. Такий варіант є більш дешевим, якщо порівнювати зі заміною на оригінальний дисплейний модуль в рамці, але при цьому копія сенсорного скла може відрізнятися по товщині, якості олеофобного покриття та стійкості до механічних впливів. Цей недолік усувається шляхом поклейки захисного скла. Важливо розуміти, що відновлений дисплей вклеюється у вашу рамку, відповідно, вона повинна бути без пошкоджень, а середня частина корпусу бути без деформацій, інакше можуть виникнути великі зазори.

Заміна скла на Xiaomi Redmi Note 5

Заміна скла в вашому смартфоні практично повторює послугу установки відновленого дисплея Redmi Note 5, за винятком того, що для ремонту буде використовуватися матриця саме Вашого пристрою. Цей варіант підійде всім, хто бажає заощадити та готовий почекати 1-3 дні.

Установка копії дисплея високої якості

Всі ми знаємо та бачили в Інтернеті велику кількість дисплеїв різної якості, які обрати для Xiaomi Redmi Note 5 часом складно навіть кращим інженерам сервісного центру. Ми віддаємо перевагу роботі тільки з перевіреними постачальниками запчастин, завдяки чому надаємо своїм клієнтам місячну гарантію на замінену деталь. Копія екрану може мати меншу яскравість, передача кольору може бути більш тьмяною, також копія може не підтримувати функцію 10-ти одночасних натискань. Також при використанні копії екрану можуть бути присутніми невеликі зазори між дисплеєм і рамкою, це пов'язано з тим, що копія може бути трохи менше за розміром.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Redmi Note 5

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 900грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 3500 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 400 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин