Ремонт телефонів Xiaomi Redmi Note 7 - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 7Вартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

2000 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1400 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

1300 грн.

1-3 дня

Установка копії дисплея високої якості

1850 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Redmi Note 7 містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегідь.

Заміна екрану в смартфоні Xiaomi Redmi Note 7- це найпопулярніша причина звернення до сервісного центру серед користувачів. Найчастіше така необхідність виникає внаслідок механічного пошкодження сенсорного скла екрану (коли скло розбите, але зображення залишилося без спотворень, при цьому сенсор може залишатися цілком робочим, або ж не реагувати на натискання). Якщо ж пошкоджена сама матриця дисплея, зображення може бути відсутнім зовсім, мати жовті плями або ж зображення має спотворення.

Також однією з причин непрацюючого дисплея може бути потрапляння вологи всередину корпусу та окислень на материнській платі.

Заміна на оригінальний дисплейний модуль в рамці

Заміна оригінального дисплея для Redmi Note7 - це найбільш вигідний варіант, хоч в той же час і найдорожчий. Дисплей є ідентичним тому, який був встановлений «з коробки» - він є ідентичним за яскравістю, передачею кольору та іншими параметрами. Такі дисплеї доступні для замовлення тільки авторизованим сервісним центрам Xiaomi та в основному використовуються для гарантійних ремонтів, але часом за бажанням клієнта і на платній основі. Такий дисплей встановлюється в максимально короткі терміни (протягом півгодини-години), не має конфліктів із програмним забезпеченням пристрою. При установці даного дисплея Ваш смартфон на вигляд буде, як новий!

Установка відновленого дисплея

Даний тип екрану відрізняється тим, що Вам буде встановлений оригінальний дисплей, який попередньо був знятий з іншого пристрою Xiaomi Redmi Note7 з розбитим склом і відновлений - встановлюється копія сенсорного скла. Такий варіант є більш бюджетним, якщо порівнювати з оригінальним дисплейним модулем, але при цьому копія сенсорного скла може відрізнятися по товщині, якості олеофобного покриття та стійкості до подряпин. Цей недолік можна вирішити поклейкою поверх захисного скла. Також, слід зазначити, що для установки відновленого дисплея рамка модуля повинна бути без пошкоджень.

Заміна скла на Xiaomi Redmi Note7

Даний варіант практично повністю повторює попередній вигляд ремонт, за винятком того, що тут використовується дисплей з вашого пристрою. Такий спосіб є одночасно більш економним, але при цьому більш тривалим. Терміни ремонту можуть становити 1-3 дні.

Установка копії дисплея високої якості

Ринок переповнений копіями дисплеїв для Xiaomi Redmi Note 7 різної якості, в яких не легко розібратися навіть інженерам сервісного центру. З'ясувати якість копії можливо тільки після підключення до смартфону. Ми обираємо копії для кожної моделі телефону лише у перевірених постачальників деталей і тестуємо зразки з кожної поставки, в результаті чого можемо запропонувати найоптимальніший варіант за розумною ціною.

Але, що важливо знати. Копії дисплеїв завжди мають більш низьку яскравість, що більш помітно при прямих сонячних променях, так само не завжди підтримують 10 одночасних дотиків, можуть мати невеликі зазори при установці в корпус (люфт). Також бувають проблеми на програмному рівні, можуть бути присутні мерехтіння та точкові засвіти, повільний відгук на натискання.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Redmi Note7

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 1100грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 400 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 1000 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 3750 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 500 грн.

від 1 години

*ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин