Ремонт телефонів Xiaomi Redmi Note 9 Pro - СЦ РОБИМ ГУД, Київ

Заміна скла та дисплея

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 9 ProВартість*Терміни**

Оригінальний дисплейний модуль (в рамці)

2200 грн.

1 година

Відновлений дисплей (оригінальна матриця)

1800 грн.

1-2 години

Заміна скла дисплея

1500 грн.

1-2 дня

Установка копії дисплея високої якості

2050 грн.

1-2 години

*Ціни на послуги ремонту Xiaomi Redmi Note 9 Pro містять вартість комплектуючих і послуг, ціни вказані орієнтовно та можуть бути змінені сервісним центром, уточнюйте вартість на цікаву для Вас послугу.
**Терміни на виконання ремонту вказані орієнтовно та можуть відрізнятися. Для здійснення заміни дисплея в зазначені терміни залиште заявку на ремонт заздалегід.

Заміна екрану в смартфоні Xiaomi Redmi Note 9 Pro - найчастіша проблема, з якою користувачі приходять в сервісний центр. Причин для цього може бути декілька: розбите сенсорне скло, спотворення або відсутність зображення, жовті плями на дисплеї, непрацюючий сенсор або потрапляння вологи всередину корпусу.

Варіантів вирішення даної проблеми також може бути кілька, залежно від самої проблеми:

  • якщо розбите сенсорне скло або не працює сенсор, можна спробувати замінити тільки його, не змінюючи матрицю;
  • якщо спотворено зображення або воно зовсім відсутнє, необхідно змінювати дисплейний модуль в зборі (тач скрін + дисплей);
  • якщо ж в результаті падіння постраждала рамка та середня частина корпусу, слід віддати перевагу оригінальному дисплейному модулю в зборі з рамкою.

Далі розглянемо всі види ремонту більш докладно.

 

Заміна на оригінальний екран в рамці

Заміна оригінального дисплея для Redmi Note 9 Pro - це найбільш витратний, але при цьому найшвидший варіант ремонту. Якщо Ви не готові попрощатися зі своїм пристроєм більше, ніж на годину, то даний спосіб саме для Вас. Завдяки тому, що оригінальний дисплейний модуль йде в зборі з рамкою, роботи по заміні екрану проходять швидко. Після ремонту відсутні люфти, зазори, відсутні конфлікти на програмному рівні. Якщо Ваша задня кришка не має дефектів, то пристрій буде мати вигляд нового. «РОБИМ ГУД» є авторизованим сервісним центром Xiaomi в Україні, тому ми отримуємо доступ до оригінальних запчастин, на які надаємо гарантію 3 місяці.

Установка відновленого дисплея

Даний тип ремонту передбачає те, що Вам буде встановлений оригінальний екран, який попередньо був знятий з іншого пристрою Xiaomi Redmi Note 9 Pro з розбитим склом або непрацюючим сенсором і відновлений шляхом зрізання та переклеювання сенсорного скла. Такий варіант є більш доступним, в порівнянні з заміною на оригінальний дисплейний модуль, але при цьому копія сенсорного скла може відрізнятися по товщині, якості олеофобного покриття та стійкості до механічних впливів. Цей недолік можна усунути поклейкой поверх захисного скла. Також, слід зазначити, що для установки відновленого екрану рамка модуля повинна бути без пошкоджень, а середня частина корпусу не деформованою.

Заміна скла на Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Даний вид ремонту практично нічим не відрізняється від вище описаного, за винятком того, що для ремонту буде використовуватися матриця Вашого пристрою. Вартість послуг по ремонту мінімальні, а ось терміни виконання робіт можуть становити до трьох діб. Тому, цей варіант підійде для клієнтів, які готові чекати.

Установка копії дисплея високої якості

Всі ми знаємо та бачили в Інтернеті велику кількість дисплеїв різної якості, які обрати для Xiaomi Redmi Note 9 Pro часом складно навіть кращим інженерам сервісного центру. Ми віддаємо перевагу роботі тільки з перевіреними постачальниками запчастин, завдяки чому надаємо своїм клієнтам місячну гарантію на замінену деталь. Копія екрану може мати меншу яскравість, передача кольору може бути більш тьмяною, також копія може не підтримувати функцію 10-ти одночасних натискань. Також при використанні копії екрану можуть бути присутніми невеликі зазори між дисплеєм і рамкою, це пов'язано з тим, що копія може бути трохи менше за розміром.

Вартість ремонтних послуг Xiaomi Redmi Note 9 Pro

ПослугаВартість*Терміни

Заміна дисплея, сенсорного скла

від 1500грн.

від 30 хв.

Установка захисного скла

від 150 грн.

від 15 хв.

Заміна акумуляторної батареї

від 480 грн.

від 30 хв.

Прошивка телефону, оновлення ПЗ (Android)

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму зарядки usb

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна роз'єму навушників

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна мікрофона

від 400 грн.

від 30 хв.

Заміна динаміка

від 300 грн.

від 1 години

Заміна камери

від 700 грн.

від 1 години

Заміна механічних клавіш

від 300 грн.

від 30 хв.

Заміна сканера відбитків пальців

від 700 грн.

від 15 хв.

Заміна задньої кришки

від 800 грн.

від 15 хв.

Заміна материнської плати

від 3750 грн.

від 1 години

Ультразвукова чистка після попадання води

від 500 грн.

від 1 години

*Ціни вказані орієнтовно без урахування вартості запчастин