Ремонт мобільних телефонів після гарантії

 

Сучасні технології крокують вперед, приємно дивуючи нас новим функціоналом, дизайном і надійністю портативної техніки. Як кажуть користувачі: «Ламатися просто нема чому». Але ... Людський фактор ніхто і ніколи не відміняв. І який би не був іменитий ваш пристрій – він може розбивається, потонути, або виявитися несправність, так само, як у будь-якому іншому пристрої.

Тому послуги платного ремонту завжди затребувані та періодично необхідні майже кожному користувачу. Головне завдання в цій справі - знайти, хто б якісно та недорого полагодив Ваш мобільний гаджет.

Якщо ви вже на цій сторінці - вам потрібен ремонт мобільного телефону, планшета або іншого несправного пристрою.

Варіанти ремонту та обслуговування мобільних телефонів

Пройшовши багаторічний шлях розвитку «РОБИМ ГУД» сьогодні є згуртованим колективом досвідчених інженерів, які своїм професіоналізмом підтримують авторитет сервісу. Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» з гідністю займає одне з провідних місць на ринку сервісних послуг із діагностики, ремонту та відновленню електронних персональних пристроїв.

Наші інженери виконують більшість видів ремонту електроніки:

  • заміну корпусу або частини корпусу вашого пристрою;
  • заміну дисплея (екрану), стекол, мікрофона, динаміка;
  • ремонт і заміну блоків живлення, зарядних пристроїв, акумуляторів, внутрішніх вузлів живлення планшетів і мобільних телефонів;
  • прошивку, перепрограмування програмного забезпечення, установку різних додатків і програм;
  • обслуговування та чистку гаджета від бруду та пилу, відновлення після потрапляння вологи;
  • заміну запчастин, електронних компонентів, різних мікросхем із застосуванням професійного обладнання;
  • терміновий ремонт мобільних телефонів, планшетів і смартфонів;
  • унікальну послугу «Виклик кур'єра».

У процесі ремонту ми використовуємо тільки оригінальні запчастини для телефонів. Завдяки цьому, ми надаємо гарантію, як на свою роботу, так і на встановлені запчастини та комплектуючі. Використання аналогів і не оригіналів може бути тільки в обумовлених із клієнтом випадках, для здешевлення вартості ремонту. Більшість комплектуючих і запчастин для мобільних телефонів у нас вже знаходяться на складі, тому навіть не терміновий ремонт відбувається досить швидко.

Сервіс Центр «РОБИМ ГУД» - це гарантія якості, оригінальні комплектуючі та доступні ціни на ремонт планшетів, мобільних телефонів та іншої портативної техніки.

 

Сезонное хранение электротранспорта

Телефонуйте нам за телефонами: (096) 493-02-02, (095) 493-02-02, (093) 493-02-02, (044) 392-02-03 - ми вирішимо вашу проблему!

Ви залишитеся задоволені, переконавшись в тому, що ремонт Вашого пристрою - це легко та швидко!