Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» надає послуги по заміні акумуляторних батарей в мобільних телефонах, смартфонах і планшетах Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багатьох інших брендів .

Автономність мобільних телефонів та іншої техніки важливий параметр при виборі та купівлі. Але, тривалий термін використання і неправильна експлуатація призводить до втрати ємності акумуляторної батареї пристрою і завдає чимало клопоту, коли телефон чи планшет вимикається в невідповідний момент. У таких випадках може допомогти зовнішній акумулятор або заміна батареї в телефоні. Постійно носити з собою зарядний пристрій або окрему батарею незручно, тому заміна акумулятора в планшеті або смартфоні - це оптимальний варіант.

Якщо батарея в пристрої знімна, то при зверненні в сервісний центр ви просто можете придбати чи замовити новий оригінальний акумулятор для своєї моделі пристрою та самостійно встановити його в телефон. Все частіше з'являються моделі смартфонів і планшетів де конструктивно не передбачена знімна кришка, що прикриває відсік для акб. Це продиктовано бажанням виробників зробити пристрій мінімальної товщини, а також зробити модель із захистом від вологи та пилу. В такому випадку, для заміни батареї необхідно віднести телефон в сервісний центр. Самостійні спроби розбору корпусу монолітної моделі смартфона чи планшета може обернутися обривом шлейфів і пошкодження інших комплектуючих.

Також не рекомендуємо встановлювати копії акумуляторів і батарей, які не призначені для Вашої моделі пристрою, так як це може привести до несправностей в телефоні та серйозним пошкодженням електронних компонентів. Діагностика в сервісному центрі також може виявити несправність контролера живлення або інші збої, які не потребують заміни акумулятора в телефоні.

Ви можете придбати оригінальний акумулятор чи замовити його заміну в одному з сервісних центрів «РОБИМ ГУД» в Києві та в інших містах, або скористатися послугою кур'єрської доставки з будь-якого регіону України.

Назва послугиВартість, грн

Діагностика акб телефону / планшета

безкоштовно, за умови оплати ремонту, або замовлення нового акумулятора

Діагностика без подальшого ремонту:

120 - 350

Заміна акумулятора (механічний ремонт)

210 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.