Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» здійснює діагностику, заміну та ремонт музичних і розмовних динаміків в мобільних телефонах, планшетах і смартфонах всіх популярних брендів: Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багатьох інших виробників, в тому числі різних китайських брендів.

Вихід із ладу музичного (поліфонічного) динаміка в телефоні може і не бути критичною несправністю, смартфон може стабільно працювати та відтворювати звук і через гарнітуру, а ось пропущений важливий дзвінок або не спрацював сигнал будильника, дійсно створюють незручності. Наскільки важлива справність слухового (розмовного) динаміка смартфона не варто й обговорення.

На пошкодження динаміка можуть вказувати хрипи, сторонні шуми та перешкоди під час відтворення музики чи при розмові, або повна відсутність звуку. Як всі несправності, причиною поломки динаміка є зовнішні впливи: потрапляння рідини, падіння, удари, так і внутрішні програмні збої або проблеми в програмному забезпеченні пристрою. Програмні збої можна спробувати самостійно вирішити перевіркою налаштувань телефону, перезавантаженням або скиданням до заводських налаштувань. Іноді потрібно оновлення прошивки телефону, яку професійно виконають інженери сервісного центру «РОБИМ ГУД». У разі механічних пошкоджень або потрапляння води в динамік пристрою, потрібна повна діагностика і в більшості випадків, заміна динаміка. Ціна заміни динаміка залежать від моделі та конструкції телефону чи планшета, чи є динамік самостійною деталлю, чи є частиною плати. Нижче ми наводимо орієнтовні ціни на роботи по заміні розмовного чи музичного динаміка в смартфонах і планшетах без урахування вартості запчастин:

Назва послугиВартість ремонту, грн

Діагностика телефону / планшета

безкоштовно, за умови оплати ремонту.

Діагностика без подальшого ремонту:

120 - 350

Заміна музичного або розмовного (слухового) динаміка (механічний ремонт)

210 - 750

Ремонт музичного або розмовного (слухового) динаміка з використанням паяльної станції

300 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

Ви можете принести техніку на діагностику в один з наших сервісних центрів особисто або скористатися безкоштовною послугою кур'єрської доставки, доступною для будь-якого населеного пункту України з відділення Нової Пошти, та будьте впевнені, Ваш пристрій буде відновлено кращими фахівцям в Україні в найкоротші терміни.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.