Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» надає послуги по заміні дисплея, сенсорної панелі, або дисплейного модуля в зборі в мобільних телефонах, планшетах і смартфонах Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багатьох інших виробників, в тому числі різних китайських брендів.

Дисплей - найбільш вразлива до механічних пошкоджень частина мобільних пристроїв і розбитий екран не є гарантійним випадком для ремонту. Заміна дисплею в смартфоні або планшеті - досить кропіткий ремонт, за рахунок ціни оригінальних запчастин. Практично у всіх сучасних смартфонах сенсорна панель і дисплей при виробництві проклеяні по безповітряній технології та встановлюються в телефон модульно в зборі. Таким чином, користувач отримує дисплей з відмінними кутами огляду, кольорами та іншими характеристиками.

При пошкодженні тачскріну або дисплея, замінюються обидві деталі у вигляді дисплейного модуля. Деякі майстри пропонують розклеювання та заміну цих елементів окремо, але така процедура - дуже ризикована і часом не закінчується успіхом. У процесі розклеювання сенсора та дисплея великі ризики їх пошкодити, а при зборі навіть в умовах сервісного центру неможливо забезпечити середовище без пилу та якісну проклейку. Крім цього, в такому вигляді заміни дисплея використовують копії запчастин сумнівної якості, так як в оригіналі виробники поставляють тільки дисплейні модулі для гарантійних і платних ремонтів. Але такі дисплейні модулі також активно підробляють і пропонують дешеві TFT копії дисплея для смартфонів iPhone, Samsung, Xiaomi та інших брендів, взамін якісним Retina IPS, Super Amoled, IPS матрицям.

Сервісний центр «РОБИМ ГУД» встановлює тільки оригінальні дисплеї від виробників з урахуванням технологічних особливостей зі збереженням всіх характеристик телефону.

Прямі поставки запчастин дозволяють виконувати послугу по заміні дисплея в короткий термін і за мінімальною ціною.

Термін заміни дисплея - від 30 хвилин при особистому зверненні та 1-3 дні при відправці в сервіс-центр за допомогою безкоштовної кур'єрської доставки.

Ціни на заміну екрана або сенсора

Назва послугиВартість заміни дисплея, грн

Діагностика телефону / планшета

безкоштовно, за умови оплати ремонту.

Діагностика без подальшого ремонту:

120 - 350

Заміна дисплейного модуля (механічний ремонт)

210 - 750

Заміна дисплея з використанням паяльної станції

300 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

Ви можете принести техніку на діагностику в один з наших сервісних центрів особисто або скористатися безкоштовною послугою кур'єрської доставки, доступною для будь-якого населеного пункту України з відділення Нової Пошти, та будьте впевнені, Ваш пристрій буде відновлено кращими фахівцям в Україні в найкоротші терміни.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.