Дисплеї телефонів iPhone іноді примхливі.

У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» будь-які примхи не страшні!

Заміна дисплея iPhone

Заміна дисплея iPhone «Яблучні» винаходи настільки гарні, що навіть невеликі похибки телефону даного виробника прощаються. Так, деякі власника телефонів iPhone п'ятого покоління з жахом виявляли появу дивних плям на дисплеї при натисканні. А все чому? Дисплей iPhone5 на 18% тонше, ніж старший «брат» IPhone 4. Вважається, що саме ця особливість є причиною утворення плям на дисплеї. Правда, до iPhone 4 також були претензії: жовті плями на екрані, які з часом зникали. Все це було, але на щастя, виробник враховує всі неточності і тут же намагається виправитися заради збереження свого іміджу на світовому ринку.

У нашому сервісному центрі «РОБИМ ГУД» вирішуються будь-які проблеми зі заміною та ремонтом дисплея на телефонах iPhone, тому Ви зможете швидко повернути свого улюбленцю презентабельний вигляд і повноцінний робочий стан.

Основні несправності дисплеїв телефонів фірми Apple

Немає нічого досконалого. Це про телефони iPhone в тому числі. Вони дійсно мультифункціональні та прекрасні на вигляд, але може прийти час, коли заміна дисплея iPhone стає єдиним правильним рішенням.

Смуги на дисплеї

Тут сам виробник не раз відповідав на питання з даної проблеми. Як стверджують розробники, смуги - це результат склеювання дисплея і скла. Згодом смуги «йдуть» в невідомому напрямку, а Ви можете далі насолоджуватися використанням свого iPhone. Якщо ж смуги не зникли навіть через деякий час (кілька місяців, як правило), тоді в сервісному центрі «РОБИМ ГУД» готові провести заміну дисплея з гарантованим усуненням проблеми.

Поява смуг - це не тільки результат заводського склеювання, а й результат ударів, падінь або ж потрапляння води в корпус. Якщо вже так сталося, що телефон падав або «купався», тоді після заміни дисплея з тачпадом прояв смуг на дисплеї повністю зникає. Звичайно, можна примудритися користуватися телефоном зі смугами на дисплеї. Спотворення зображення, утруднення при пошуку інформації в інтернеті та навіть при банальному наборі смс неабияк будуть смуги нервувати. Побережіть свої нерви, своєчасно звернувшись до сервісного центру «РОБИМ ГУД».

Наші інженери проведуть заміну дисплея в день Вашого звернення, тому Вам не доведеться надовго розлучатися з незамінним телефоном.

Дисплей не реагує на доторкання

Не дуже поширена, але досить неприємна ситуація. Причини виникнення такої ситуації бувають різні - від падіння та механічних ударів до заводського дефекту. При наявності такої проблеми телефон можна просто поставити в якості стильного декору де-небудь на тумбу або ж негайно привезти його в сервісний центр «РОБИМ ГУД». Обравши другий варіант, Ви в цей же день отримаєте назад відремонтований iPhone. А якщо скористаєтеся послугою «Виклик кур'єра», то ще й заощадите свій час. Кур’єр доставити пристрій в сервісний центр і поверне Вам його в робочому стані назад. Також Ви можете надіслати нам свій пристрій з будь-якого населеного пункту України доставкою Нова пошта.

Тріщини після падіння

Ось чого не полюбляє ультратонкий дисплей iPhone, так це падінь і ударів. Ремонт телефону від Apple в такому випадку обов'язковий, і не варто експериментувати, продовжуючи використовувати телефон з тріщинами. Наявність тріщин може привести до скупчення пилу та бруду в самому корпусі,  як наслідок - повна втрата працездатності телефону. У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» не тільки замінять дисплей або тачпад, але і проведуть якісну чистку самої панелі з ремонтом необхідних комплектуючих.

механічні пошкодження екрану iPhone 5

розбитий дисплей iPhone 5C

Дисплей iPhone 5 - полоси на екрані

полоси на дисплеї iPhone 5C

наслідки води в екрані iPhone 3

дисплей після потраплання вологи - iPhone 3GS

Потрапляння рідини в iPhone

Є, напевно, однією з найбільших проблем. «Підмочена» репутація телефону Apple буде миттю відновлена ​​в сервісному центрі «РОБИМ ГУД».

Але у Вас також є обов’язкове завдання: в разі потрапляння вологи в корпус телефону, негайно вимкніть телефон. І швидше зверніться по допомогу в сервісний центр.

Потрапляння вологи призводить до окислення контактів на системній платі, після чого порушується робота динаміка, мікрофона, тачпада. Заміна дисплея на iPhone 4, iPhone5 або iPhone 6 разом з тачпадом дозволить повернути колишню працездатність, навіть після повного занурення телефону під воду.

У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» Ви можете, як придбати комплектуючі окремо, так і придбати з подальшим ремонтом. Вартість дисплея iPhone з тачпадом починається від 350 грн. Остаточна вартість дисплея залежить від моделі Вашого телефону. Ми пропонує тільки заводські комплектуючі з гарантією якості та довговічності роботи.

При зверненні в сервісний центр «РОБИМ ГУД» Ви можете скористатися безкоштовно послугою кур'єрської доставки. Немає часу на приїзд до нас? Кур'єр забере Ваш телефон і доставить в сервісний центр. А також скористайтеся послугою доставки Новою поштою з будь-якого населеного пункту України.

Ми впораємося з будь-яким «капризом» дисплея iPhone та гарантовано відновимо його працездатність в мінімальні терміни.