Розповідаємо все про заміну дисплея в гаджетах Nomi

Сталася біда з дисплеєм телефону Nomi? Поспішаємо на допомогу!

Заміна дисплея Nomi

Дисплей - одна з головних складових будь-якого гаджета. Проблеми із зображенням дисплея чи розбите сенсорне скло?

Телефони Nomi відносяться до категорії якісних і недорогих. На подив, але даний виробник дійсно зміг зробити «начинку» і «оболонку» якісною, залишивши вартість в межах розумного.

Заміна дисплея Nomi можемо стати проблемною. Чому?

Дійсно, можна в даному питанні зіткнутися з проблемою під назвою: «Немає потрібних комплектуючих». Вони можуть і бути, але неоригінального виробництва, що підвищує ризик, що Ваш Nomi недовго «протягне» після такого ремонту. Заміна дисплея телефону Nomi проводиться з використанням якісних заводських комплектуючих.

З якою проблемою найчастіше до нас звертаються власники телефонів Nomi?

  • Розбитий дисплей.

Горе? Ще й яке! З розбитим дисплеєм смс не побачиш і дзвінок не зробиш. Можна продовжувати перелік проблем, але краще зайнятися їх негайним усуненням. Наявність відколів або тріщин на дисплеї Nomi - вагомий привід звернутися в сервісний центр. В іншому випадку, при несвоєчасному зверненні може виникнути потреба в заміні дисплея та всього корпусу.

  • «Втоплений» телефон.

Навіть якщо занурення телефону Nomi обмежене кількома секундами, дисплей може отримати неминучі наслідки: від появи слідів рідини в дисплеї до повного виключення. Вчасно доставлений в сервісний центр телефон,після потрапляння рідини, ще можливо повернути до повноцінного життя.

  • Виробничі помилки.

Будь яка техніка часом може неприємно здивувати. Ось хвилину назад Ви говорили по телефону, а тепер дивіться на несправний дисплей. Що це означає? Вам пора принести телефон Nomi в сервісний центр і негайно.

У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» фахівці не бояться труднощів, тим більше, коли відмінно знають мобільну техніку Nomi та її особливості.

Заміна дисплея відбувається після попередньої діагностики. Можлива як заміна виключно дисплея, так і заміна дисплея з тачскріном. Останній варіант вважається прийнятним при серйозній несправності.

Оригінальні заводські дисплеї прослужать Вам багато років, виключивши потребу в постійному або періодичному ремонті. Звичайно, багато що залежить від Вас. Якщо кидати цілеспрямовано або випадково телефон, то навіть найміцніший дисплей не витримає. Будьте уважні та обережні до телефону Nomi.

Дізнайтеся більше інформації про заміну дисплея Nomi за телефонами у менеджерів Сервісного центру «РОБИМ ГУД».