При несправності дисплея пристрій не можливо використовувати за призначенням, виконувати навіть елементарні операції. У разі звичайної тріщини скла використання ще можлива, але тимчасове, а от при несправності сенсора втрачається можливість навіть приймати дзвінки (відсутнє повне чи часткове керування дисплеєм).

Заміна дисплея на смартфонах Xiaomi

Що робити в такому випадку? Безумовно, можна замовити собі новий телефон, але це далеко не всім по кишені. Більш раціональний і бюджетний варіант - заміна дисплея Xiaomi. На щастя, дисплейні модулі для Xiaomi коштують недорого і сам ремонт обійдеться в цілком посильну суму.

Причини несправності дисплейного модуля

Подряпини або тріщини на склі, повне відключення дисплея,або будь-які спотворення відтворюваної картинки - все це є причинами, які вказують на необхідність заміни дисплейного модуля.

Основними причинами несправності є:

  • Механічні пошкодження.
  • Удари, падіння, натискання - найчастіша проблема.
  • Контакт з рідиною. (Волога, потрапляючи на елементи дисплея може спотворювати зображення або зовсім вивести екран з ладу).
  • Перегрів пристрою. (Високі температури також вкрай негативно впливають на дисплей. Так зване вигорання тексту та ярликів).
  • Заводський брак. (Не виключається також брак, отриманий під час виробництва.

Вартість заміни дисплея телефонів Xiaomi

Модель

Вартість, грн.

Mi 8 Lite

2350

Mi 9T

3350

Mi A2

1900

Mi Mix 2

2300

Mi Note 3

2050

Mi Play

1700

POCOPHONE F1

2200

Redmi 4

950

Redmi 4a

1000

Redmi 5

1550

Redmi 5 Plus

1600

Redmi 5a

1050

Заміна дисплея Xiaomi: можливі підводні камені

Заміну дисплея може запропонувати Вам зробити будь-яка без винятку контора. Однак недосвідчений майстер може погано встановити сам модуль, неякісно проклеїти, або не встановити силіконові прокладки або «накосячити» будь-яким іншим способом. Крім цього, недобросовісні компанії часто використовують неоригінальні дисплеї чи комплектуючі Xiaomi, які очевидно програють оригінальним. Більш того, деякі власники смартфонів можуть зважитися робити заміну власноруч, чого робити без досвіду вкрай не рекомендується. Таким чином, звернувшись в поганий сервіс чи взявшись за ремонт самостійно, Ви ризикуєте зовсім «добити» свій смартфон.

Професійна заміна дисплеїв Xiaomi в Києві

Сервісний центр «РОБИМ ГУД» пропонує послуги з повного ремонту смартфонів Xiaomi, в тому числі заміну дисплейного модуля цілком, скла та тачскріну. Ми гарантуємо використання виключно оригінальних деталей, а досвід наших майстрів дозволяє бути впевненими в якості та надійності виконаної роботи. Знання всіх технічних нюансів Xiaomi уможливило проводити заміну дисплея в найкоротші терміни.
Наші клієнти можуть отримати готовий телефон вже через півгодини після здачі в сервісний центр. А якість роботи підтверджується гарантією на довгий час. Завжди в наявності дисплеї до будь-яких моделей, зокрема для Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi Note 5, Redmi 6 / 6A, Redmi Note 7, Mi A2 Lite  та інших.