Корпус Вашого iPhone втратив колишню новизну?
Виправимо проблему в мить!

iPhone ніколи не сплутаєш в зовнішньому вигляді з телефонами інших виробників. Правда, при наявності подряпин і тріщин, з деформаціями на корпусі не завжди можливо впізнати телефонсамого стильного та яскравого яблучного представника. Використання захисного чохла має бути обов'язковим, якщо Вам не байдужий зовнішній вигляд Вашого iPhone. Але не завжди чохол здатний захистити, особливо, якщо телефон став жертвою падінь з висоти.

Заміна корпусу iPhone проводиться з дотриманням всіх правил і норм. Після детальної діагностики телефону. В першу чергу - з'ясуємо причину заміни корпусу, після чого негайно приступаємо до проведення ремонтних робіт.

Коли необхідна заміна корпусу iPhone?

  • Потертості на поверхні задньої кришки

Це ніяк не назвеш прикрасою стильного телефону від Apple. Навпаки: потертості провокують втрату презентабельного вигляду, що майстри сервісного центру «РОБИМ ГУД» готові швидко та якісно виправити. Заміна задньої кришки iPhone дозволяє повернути колишню новизну Вашого гаджета.

  • Тріщини та подряпини на телефоні

Якщо подряпини можливі тільки при відсутності захисного чохла, то тріщини з легкістю можуть з'явитися в результаті падіння, де чохол часто виявляється просто безсилий і не здатний захистити телефон від пошкоджень. Удари чи падіння часто можуть призвести до виходу з робочого ладу внутрішніх елементів iPhone. Тому при такій неприємності необхідна повна діагностика смартфона.

  • Погано працює кнопка «Power»

Одна з найпоширеніших проблем в iPhone 5. У цьому випадку можлива заміна корпусу, так і більш дрібних деталей - заміна шлейфу чи самої клавіші.

Чи можна самостійно замінити корпус в iPhone?

Можна, але не потрібно ...

Самодіяльність - це добре, але тільки не у випадку ремонту техніки. При заміні корпусу в телефонах фірми Apple фахівці використовують спеціальне обладнання, яке в свою чергу виключає ймовірність малоприємних наслідків в роботі внутрішніх елементів. При самостійній заміні корпусу великий ризик того, що внутрішні комплектуючі будуть пошкоджені або повністю вийдуть з ладу.

Скористайтеся безкоштовною послугою! Ми цінуємо час кожного клієнта, тому намагаємося скорочувати до мінімуму тривалість ремонтних робіт навіть високого ступеня складності.

Якщо у Вас фізично немає часу приїхати в сервісний центр «РОДИМ ГУД», кур'єр забере телефон та БЕЗКОШТОВНО доставить його майстрам. З моменту доставки в сервісний центр, Ваш телефон знаходиться в професійних і надійних руках.

Жителі будь-якого населеного пункту України можуть скористатися доставкою пристрою в сервісний центр «РОБИМ ГУД» - НОВОЮ ПОШТОЮ.

Виникли питання? Ми завжди готові дати вичерпну відповідь за телефоном інформаційної лінії, в письмовій формі (онлайн чат, електронна пошта) або ж в сервісному центрі в м. Київ.