Особливості заміни корпусу в телефонах Nomi

заміна корпусу nomi

Бажаєте  «одягнути» телефон Nomi яскравіше та привабливіше?

«Одяг» телефону Nomi та його обличчя - це корпус. Як виглядає корпус Вашого телефону? Якщо Ви зайшли в даний розділ Ви потребуєте в якісній заміні корпусних частин пристрою.

У нас 2 новини! І обидві хороші.

Заміна корпусу Nomi проводиться в сервісному центрі «РОБИМ ГУД» на оригінальні запчпстини. Ми працюємо з постачальниками оригінальних комплектуючих для телефонів Nomi, тому готові забезпечити якісну заміну корпусу.

Заміна корпусу Nomi проводиться в день Вашого звернення. Телефон - це пристрій без якого не можливо обійтися день-другий або, не дай Боже, тиждень-другий. Щодня є потреба в спілкуванні, тому ми проводимо ремонт у максимально стислі терміни без втрати якості.

Як зрозуміти, що Ваш Nomi потребує заміни корпусу

Цей китайський красень має славу якісного гаджета, але не завжди все залежить від нього. Багато що залежить і від Вас. Неохайне та не обережне поводження з телефоном Nomi може призвести до малоприємних наслідків утворення подряпин, тріщин або відколів на корпусі. Краси це не додасть, а Вас змусить ховати телефон від чужих очей, особливо на важливих заходах і при обміні номерами телефонів.

Після заміни корпусу в Ваших руках буде телефон Nomi, який зовні нічим не буде відрізнятися від нового. Спеціалісти сервісного центру «РОБИМ ГУД» проводять заміну корпусу повністю, а також проводять заміну передньої, задньої кришки або клавіатури. Характер ремонтних робіт буде повністю залежати від результатів попередньої діагностики.

Після заміни корпусу рекомендуємо придбати захисний чохол, який дозволить надовго зберегти його новизну та охайний зовнішній вигляд.

Як ми працюємо!

Чекаємо Вас в одному з сервісних центрів. Не залежно від складності проведення заміни корпусних частин, ми готові взяти ситуацію в свої руки в будь-який день (за винятком неділі).

Немає вільного часу! Скористайтеся послугою кур'єрської доставки та заощаджуйте власний час. Кур'єр доставить Ваш телефон в сервісний центр і на Вашу адресу після завершення ремонтних робіт.

Висока якість матеріалу корпусу від виробника задовольнить Ваші потреби та всі очікування.

Отримати попередню консультацію Ви можете також за телефонами інформаційної лінії.