Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» здійснює заміну та ремонт заміну корпусу, а також корпусних частин: задньої кришки, передніх і бічних панелей, рамок, скла камери мобільного телефону, планшета та смартфону всіх популярних брендів: Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багатьох інших виробників, в тому числі різних китайських брендів.

Смартфони і планшети, при щоденній експлуатації, піддаються підвищеному зносу, особливо якщо техніка використовується без чохла, захисної плівки чи скла. Але і такий захист не позбавляє від проблеми повністю, виступаючі частини, такі як кнопки або скло камери, постійно стикаються з різними поверхнями та покриваються подряпинами і дрібними відколами. Популярний тренд останніх років у багатьох виробників - скляні кришки корпусу телефону, не витримують падінь і грубого механічного впливу та вимагають від власників дуже дбайливого ставлення.

Заміна корпусу, на перший погляд, може здатися досить простим видом. Насправді, заміна корпусних частин в різних моделях телефонів і планшетів значно відрізняється, і вимагає не тільки знань по механічному розбору даної моделі, але і використання професійного обладнання. Неправильне розбирання може привести до обривів шлейфів або пошкодження інших комплектуючих.

Зовнішній вигляд телефону можна повністю відновити послугою заміни корпусу в сервісному центрі «РОБИМ ГУД». Заміна корпусу смартфона проводиться за допомогою оригінальних сервісних запчастин від виробника та дозволяє Вам оновити пристрій зовні або змінити колір гаджета. Оригінальні комплектуючі виконані з якісних матеріалів, встановлюються без неприємних люфтів і зазорів, на відміну від копій деталей підробок китайського виробництва. Якщо ваш пристрій має сертифікований захист від вологи та пилу, то після заміни корпусу телефону в сервісному центрі всі характеристики будуть збережені.

У сервісному центрі «РОБИМ ГУД» професійно виконують послугу по заміні корпусу телефону в термін від 30 хвилин при особистому зверненні та 2-3 дня при безкоштовній кур'єрській доставці пристрою в ремонт.

 

Назва послугиВартість, грн
Заміна корпусних частин телефону / планшета (механічний ремонт) 210 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

Ви можете принести техніку на діагностику в один з наших сервісних центрів особисто або скористатися безкоштовною послугою кур'єрської доставки, доступною для будь-якого населеного пункту України з відділення Нової Пошти, та будьте впевнені, Ваш пристрій буде відновлено кращими фахівцям в Україні в найкоротші терміни.

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.