Смартфони від Xiaomi крім хорошої продуктивності можуть також похвалитися стильним зовнішнім виглядом. Однак з часом блиск нового телефону зникає і вигляд пристрою змінюється не в найкращий бік. Крім цього ніхто не застрахований від механічних пошкоджень, які також зобов'язують власника телефону замінювати корпус.

Термінова заміна корпусу Xiaomi. Модельний ряд Xiaomi має гаджети як з металевим корпусом, так і з пластиковим. Але незалежно від матеріалу, замінити корпус можна швидко та недорого в сервісному центрі «РОБИМ ГУД».

Навіщо потрібна заміна корпусу?

Замінювати «одяг» свого телефону чи ні - залежить від кожного власника окремо. Однак чистий, без подряпин і потертостей корпус створює вигляд нового, тільки придбаного телефону. Також крім естетичної сторони, заміна корпусу є необхідною при серйозному пошкодженні. Наприклад, якщо на задній кришці або передній панелі є глибокі тріщини, всередині телефону можуть потрапити пил або рідина, що негативно вплине на електроніку. Крім цього, заміна корпусу Xiaomi необхідна, якщо власник вирішив продати смартфон, а його зовнішній вигляд залишає бажати кращого.

Заміна корпусів для всіх моделей Xiaomi в Києві

Сервісний центр «РОБИМ ГУД» пропонує послуги по заміні корпусу для всіх найпоширеніших моделей Xiaomi Redmi 5, 5 Plus, 6/6a, 7/7a, Mi A2, A2 Lite, Mi 9, 9se, Redmi Note 4, Note 5, Note 7, Note 8 та інші моделі. Наші майстри мають колосальний досвід ремонту пристроїв від даного виробника, тому вони з легкістю проведуть заміну корпусних частин пристрою швидко та надійно. Ми співпрацюємо виключно з постачальником оригінальних деталей. Корпуси під заміну завжди є в наявності, а ціна одна з кращих по Києву. Крім безпосередньо корпусу «РОБИМ ГУД» також здійснює заміну інших корпусних елементів: USB-порту, тачскрін, вихід під навушники, корпусних накладок і подібного.

Наші переваги:

  • Ремонт всієї модельної лінійки смартфонів від Xiaomi;
  • 100% оригінальні деталі;
  • Висока швидкість заміни та ремонту;
  • Гарантія на всю нашу роботу;
  • Зручна доставка та привабливі ціни;
  • Знижки для приватних клієнтів.