Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» надає послуги по заміні мікрофона в мобільних телефонах, планшетах і смартфонах Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Nomi та багатьох інших виробників, в тому числі різних китайських брендів.

Заміна мікрофона у телефоні необхідна, якщо співрозмовник скаржиться на сильні шуми та перешкоди під час розмови, або на повну відсутність звуку. Мікрофон може вийти з ладу як миттєво, так і поступово втрачаючи чутливість. До поломки мікрофона може призвести потрапляння вологи, забивання дрібним сміттям, спроби його прочищення гострими предметами, механічні пошкодження телефону, або збій програмного забезпечення. Діагностика телефону в сервісному центрі «РОБИМ ГУД» визначить причину несправності мікрофона. Програмні збої, що впливають на роботу мікрофона, вирішуються налаштуванням або перепрограмуванням телефону. Такий ремонт буде виконаний інженерами сервісного центру в найкоротші терміни. Механічне пошкодження мікрофона або шлейфа вимагає повного розбирання пристрою для заміни необхідної деталі. Мікрофон може бути як самостійною деталлю, так і частиною плати телефону.

Крім основного мікрофона, який використовується при розмові, більшість смартфонів і планшетів оснащуються додатковим мікрофоном для запису звуку при зйомці відео. Поломка одного з них не впливає на роботу іншого, але вони виконують різні функції. Так із заміною додаткового мікрофона можна почекати, якщо зйомка відео не є однією із затребуваних функцій у Вашому смартфоні, а ось вихід з ладу розмовного мікрофона не дозволить вам здійснювати і приймати виклики.

Вартість послуги заміни мікрофона

Якщо мікрофон у Вашому пристрої несправний або не функціонує належним чином - зверніться в один із сервісних центрів «РОБИМ ГУД» для швидкої та якісної заміни з використанням тільки оригінальних фірмових запчастин, професійного обладнання, по доступним цінам і гарантією на виконані ремонтні роботи.

 

Назва послугиВартість ремонту, грн

Діагностика телефону / планшета

безкоштовно, за умови оплати ремонту.

Діагностика без подальшого ремонту:

120 - 350

Заміна мікрофона (механічний ремонт)

210 - 750

Заміна мікрофона з використанням паяльної станції

300 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.