Розбите скло дисплея або тріщини на сенсорної панелі в результаті падіння телефону або планшета досить часто стає неприємною проблемою, навіть якщо тачскрін не втрачає свою чутливість до дотиків, а дисплей все також добре відображає картинку. Мережа сервісних центрів «РОБИМ ГУД» вже більше 10 років обслуговує клієнтів по заміні сенсорного дисплея на пристроях популярних брендів: Samsung, Apple, Xiaomi, Nomi та інших.

У сучасних моделях смартфонів і планшетів, в прагненні зробити пристрої мінімальної товщини, а дисплеї з відмінними кутами огляду, яскравістю та контрастністю, виробники розробили та розпочали активно використовувати безповітряну технологію з'єднання дисплея з сенсорною панеллю - One Glass Solution (OGS), яка означає, що тачскрін більше не є окремою панеллю зі своїм шлейфом для підключення до материнської плати пристрою та його заміна неможлива окремо від дисплея. Ця технологія значно поліпшила як технічні характеристики дисплею пристроїв, так і вплинула на їх фізичні розміри, але при пошкодженні тільки захисного скла дисплея, тепер потрібна повна заміна дисплейного модуля, який поєднує в собі дисплей і тачскрін і має один шлейф підключення. Даний дисплейний модуль значно відрізняється у вартості заміни, так як дисплейні модулі, значно дорожчі та включають також і вартість нової матриці.

Деякі майстри пропонують послуги заміни лише скла, але виконуючи таку процедуру дуже велика ймовірність пошкодити дисплей, а сенсор НЕ є оригінальною заводською запчастиною, так як не випускається виробниками в принципі, а існуючі мають сумнівну якість. Тому, якщо на Вашому дисплеї з'явилися тріщини або відколи, а зображення при цьому не має спотворень і дефектів, вам потрібно звернутися в сервісний центр для консультації, чи можлива заміна сенсорного скла окремо у вашій моделі телефону або планшета або необхідна заміна дисплейного модуля.

Ціни на послугу заміни тачскрін (сенсорного скла)

Великий досвід інженерів сервісного центру «РОБИМ ГУД», власний склад оригінальних запчастин і найсучасніше обладнання, дозволяє виконувати нам ремонти по заміні тачскріна швидко та якісно за найдоступнішими цінами. Ми забезпечимо дотримання всіх норм виробника та збереження характеристик пристрою та надаємо гарантію на виконані роботи.

 

Назва послугиВартість ремонту, грн

Діагностика телефону / планшета

безкоштовно, за умови оплати ремонту.

Діагностика без подальшого ремонту:

120 - 350

Заміна тачскрін (сенсорного дисплея)

210 - 750

Заміна тачскрін з використанням паяльної станції

300 - 1150

Важливо знати!
Вартість ремонту залежить від класу пристрою та складності виконуваних робіт (механічний ремонт або пайка).

Ви можете уточнити вартість на ремонт Вашої моделі пристрою та ціни на необхідні деталі
в наших Сервісних центрах,

та на інформаційній лінії: (096) 493-02-02,(095) 493-02-02,(093) 493-02-02,(067) 006-67-67

У мережі сервісних центрів «РОБИМ ГУД» Ви гарантовано отримаєте:

  • повноцінну консультацію з усіх видів ремонтних робіт, які ми проводимо;
  • безкоштовну кур'єрську доставку;
  • безкоштовну діагностику при оплаті ремонту;
  • кваліфікований ремонт будь-якої складності;
  • оригінальні запчастини від виробника;
  • термін ремонту від 30 хвилин;
  • перевірку статусу ремонту онлайн;
  • гарантію 3 місяці.